Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » A miało być tak pięknie....

Pokaż wątki Pokaż posty

A miało być tak pięknie....

Rench 22:45, 28 maj 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anita1978 napisał(a)
Ta moja pnąca powtarza kwitnienie!
Ale u ciebie już rozkwitły roze! U mnie nadal faza pąka.....
Dzisiaj znów jedna ze sklepu przytargałam.....pnąca, balbo Poulsena, pomaranczowoczerwona, posadzę ja z powojnikiem granatowym....tylko jescze nie wiem gdzie.....
Tylko 4 kwitną,reszta się waha
Ja dzisiaj też miałam tylko dla kolezanki kwiaty zamówić,a wróciłam obładowana sadzonkami dla siebie .
Róże tez oglądałam,ale nie rzuciły mnie na kolana,więc dałam spokój i tak się zastanawiałam jak do domu wrócę z tym wszystkim Jak mnie M przywita
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 22:45, 28 maj 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Aniu-nie ma sprawy Tylko gdzie ja trawnik na poczekaniu kupie do rozwinięcia,bo mojego wstyd pokazywać takiej specjalistce
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Hogata 07:36, 29 maj 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Mala_Mi napisał(a)


Naparstnice masz imponujące
Masz piękne róże.... trzeba je powąchać organoleptyczne


Też o tym pomyślałam
I u mnie też do wąchania coś by się może znalazło...
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
viva 12:32, 29 maj 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Ależ u Ciebie juz kolorowo U mnie jeszcze prawie wszystko w pąkach.
Renatko piękności nabyłaś, będę tu często wpadać
Pytam się kiedy zmienisz nazwę wątku i jego miejsce
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Rench 13:30, 29 maj 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
viva napisał(a)
Ależ u Ciebie juz kolorowo U mnie jeszcze prawie wszystko w pąkach.
Renatko piękności nabyłaś, będę tu często wpadać
Pytam się kiedy zmienisz nazwę wątku i jego miejsce

Miło powitać Vivo Zapraszam,ja cały czas podglądam u ciebie po cichaczu
Wątek pewno zmienię niebawem,musze tylko więcej czasu wygospodarować,bo teraz jakiś ten dzień krótki na wszystko
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Margarete 16:02, 29 maj 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Rench napisał(a)
Hej Nikita Miałam ochotę przypasowaź się do waszej grupy z tym ramieniem,ale jeszcze nie miałam takiej śmiałości....
Następnym razem będę smielsza

Trzeba było Reniu, bo jak ja podjechałam na parking u nas przed wyjazdem skad zabiera;łam Nikitę to sie usmiałam jak zobaczyłam u niej to ramie - podobnie jak u mnie, potem podjechałysmy po Kasie a u niej bluzka podobnie dająca sie zsunąc.....tylko Anita, Krysia i Karolina nie "dopasowały" sie do nas..
Trzeba było od razu wyjąć swoje ramie i do nas, razem byłoby raźniej....
Dopiero teraz dotarłam na dobre do twojego wątku po spotkaniu, cały czas jakas robota mnie goni....i zaległości, na ogród nie mam prawie czasu a na forum to juz wcale ....

Piękny masz ogród, tyle kwiatów, a róze jakie......ile odmian, i kwitna - u mnie jeszcze w pąkach. Podoba mi sie ta żólta pnąca, jest taka delikatna i prosta w formie, pusta w środku ale przez to sliczna....Inne tez piekne, pewnie jak bym zobaczyła na żywo to nie mogłabym sie zdecydowac która najpieniejsza, jak w sobote u Bożenki.....pytałam wielu gości i nikt prawie nie potrafił w zdecydowany sposób wskazac swojego faworyta wśród jej rododendronów i azalii, nawet jednego koloru trudno było wskazac jako tego naj, naj...... Szkoda że spotkanie tak szybko mineło, nie zdążyłysmy pogadac, może jeszcze bedzie jakaś okazja....
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ewa004 20:10, 29 maj 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Reniu a ja oglądajac fotki ze spotkania myslę sobie co to za blond laseczka Teraz wiem
Buziaczki
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Madziarzeszow 22:23, 29 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Różyczki śliczne , a Cardinal genialna , ten kolor niesamowity
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 22:25, 29 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Rench napisał(a)
Tylko 4 kwitną,reszta się waha
Ja dzisiaj też miałam tylko dla kolezanki kwiaty zamówić,a wróciłam obładowana sadzonkami dla siebie .
Róże tez oglądałam,ale nie rzuciły mnie na kolana,więc dałam spokój i tak się zastanawiałam jak do domu wrócę z tym wszystkim Jak mnie M przywita


Mogłaś mu powiedzieć , że na spotkaniu byłaś i dostałaś nadwyżki
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
ewsyg 22:56, 30 maj 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Renatko, napisz proszę u mnie parę słów na temat róży black magic. Jak długo kwitnie, czy to róża wielokwiatowa, jaka jest wysoka i szeroka. Z góry dziękuję. Mam zamiar na nią zapolować. A może wymienimy się w późniejszym terminie patyczkami ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies