Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

elf 21:04, 07 paź 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Hogata napisał(a)
Marzy mi się wrzosowisko jak w Ogrodzie z lustrem. Próbowalam troche podpatrzeć i stworzyć własne. W marzeniach wygladało trochę lepiej, no ale może na drugi rok jak roślinki podrosna to może wypieknieje.
Ta brązowa trawka (turzyca włoścista) to mi sie podoba najbardziej. Moja mam jak ja zobaczyła to się zapytała po co uschnietą trawe kupuję.


ha ha ha - moja dokładnie tak samo zareagowala, a później kazała mi ją podlewać to moze wypuści zilone żdźbła
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
elf 21:06, 07 paź 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Hogata napisał(a)


Hogato, ja bym widziała wzdłuż podjazdu jakieś piękne kolumnowe iglaki, np. cyprysiki albo jałowce. Trochę by "podniosły" tę zbyt płaską dużą powierzchnię.



wiesz że też tak pomyślalam, żeby drogę dla samochodów oddzielić jakąs ścianą - zieloną oczywiście. Poza tym przestrzeń śliczna i wielka - masz ogromne pole do popisu, zwłaszcza na rabatki pod domem.

ps a starsza pociecha znowu się zakradła


Nawet mi sie ten pomysł podoba z czymś większym, ale jak by zamiast iglaków dać szczepiona wiśnię, u kogoś w wątku widziałam taki wjazd i szpaler wisienek posadzonych fajnie to wyglądało. Dzięki za pomysły.


świetny pomysł - a pod wisieńkami piękne kolorowe żurawki
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
AniaDS 21:10, 07 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Miejsce ze studnią bardzo mi się podoba .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Hogata 21:12, 07 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj elf i AniaDS
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:15, 07 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
A może wiecie czy od tych drzew tynk na domu zielenieje? Bo to jest blisko domu. Chciałam jeszcze tuje szmaragd posadzić tak 1m od domu i też nie wiem. bo moja mama jak zwykle mnie straszy. Moja mama to teraz nawet przestała sie pytać co ja jeszcze wymyśle w ogrodzie.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:20, 07 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
elf napisał(a)



Hogato, ja bym widziała wzdłuż podjazdu jakieś piękne kolumnowe iglaki, np. cyprysiki albo jałowce. Trochę by "podniosły" tę zbyt płaską dużą powierzchnię.



wiesz że też tak pomyślalam, żeby drogę dla samochodów oddzielić jakąs ścianą - zieloną oczywiście. Poza tym przestrzeń śliczna i wielka - masz ogromne pole do popisu, zwłaszcza na rabatki pod domem.

ps a starsza pociecha znowu się zakradła


Nawet mi sie ten pomysł podoba z czymś większym, ale jak by zamiast iglaków dać szczepiona wiśnię, u kogoś w wątku widziałam taki wjazd i szpaler wisienek posadzonych fajnie to wyglądało. Dzięki za pomysły.


świetny pomysł - a pod wisieńkami piękne kolorowe żurawki


Też właśnie myslalam o żurawkach, dwa kolory. A wisieńki u dołu obsadzic cyprysikami, takie poduszki im zrobić.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 11:00, 08 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Dzisiaj zauważyłam, że równo dwa miesiące od zalogowania wahałam się nad założeniem wątku. Ogrodowisko czytam już od wiosny w sumie to nie pamiętam dokładnie od kiedy, ale wydaje mi się jak bym tu zawsze była. Bardzo przyjemnie się czas spędza z wami.

Co do zakładania wątku (chociaż mam go króciutko) to naprawdę warto!!!!!
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
AniaDS 20:30, 08 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Oczywiście, że warto. Kto najlepiej wspomoże, jak nie tak samo zakręcone ogrodniczo osoby
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Hogata 20:53, 08 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Dzisiaj przypadkiem w sklepie zobaczyłam dwa wrzosy białe, ale jakie duże. Normalnie dwa razy wieksze niż te które kupiłam pierwsze. Teraz widać, że jak by wszystkie rośliny były ładne i duże to efekt byłby o wiele lepszy.







____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 22:01, 08 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Chłopcy kibicuja mi przez okno, szkoda że jest zimno.

____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies