Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Madzenka 21:57, 22 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lekko bym się zdenerwowała na psa z powodu zniszczenia ostrózek i lili
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
mira 22:33, 22 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Irenko tulipanki cudne a Irene wiadomo
widoczki zachwycające ależ się zimieniło nic tylko leżeć na tych leżakach i patrzeć jak rośnie

pozdrawiam

dotarła moja przesyłka?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
GorAna 22:40, 22 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Irenko, cudna wiosna u Ciebie....tulipanki urzekające
Pozdrawiam poświątecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Tusiala 09:49, 23 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Irenko nie było mnie kilka dni na forum a Ty bombardujesz pięknem kolorków, kwiatów i zielni. Nawet buk ma już listeczka.
Przemalowanie tronu zaraz rozjaśniło ten zakątek.
Dzieci widać, że przeszczęśliwe. Toż to prawdziwy raj dla nich. I leżaczki i plac zabaw, koneweczki, ławeczki
Irenko na tych ostatnich zdjęciach widać jak bardzo się napracowałaś, żeby uzyskać taki efekt. A wszyscy bliscy teraz korzystają i napawają się pięknem
Różanecznik o czerwonych kwiatach to Franceska wyczytałam więc może mój to ten sam? Spojrzysz przy okazji?
Ale nie widziałam nigdzie u Ciebie przyciętych cisów. Zrobiłaś już dla mnie fotkę?
Ależ ja lubię do Ciebie wpadać
Milka 10:14, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczelarnia napisał(a)
Ireno, trud jesiennego sadzenia tulipanów nagrodzony!
Czy zapewnisz rododendronom jakieś automatyczne podlewanie pod drzewami? Też bym dosadziła więcej. A tak tylko 3.


Długo się nie cieszyłam, wczorajsze ulewy z gradem, część tulipanów połamała, ale są fotki
zwłaszcza te pełne, pojedyncze dają radę
...hi, hi, u nas podlewanie ręczne, nie zarobiłabym na tę wodę, jedna konewka pod jeden rh i na razie ok.
na twoim miejscu Ewa mnóstwo bym tych rh posadziła, masz gdzie i chyba pamiętasz takie widoki, skoro tam dały radę, u ciebie też, tylko pierwsze kopanie dołu trudne, potem juz leci

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:21, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Irenko jak malować to wszystko co??? Z domu przeniosłaś farby do ogrodu? Super wszystko wygląda a te głowy to bajeranckie Buziam


Jeszcze daję radę z malowaniem, już wiem co teraz, lecę patio, dokonuję zmian, zwłaszcza 2 sprawy, mężuś oponuje, ale to chyba kokieteria
doniczka mu się nie podobała, a potem sam dokupił drugą i posadził w nich trawki
cmokam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:37, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasik napisał(a)
Witaj Irenko. Dawno mnie u Ciebie nie było, ale dglądnęłam Twoje piękne kolorowe królestwo. Dopiero teraz widać ilości przeogromne i kolorowe. Pracy ogrom ale i efekty widać. - Ławeczka cudniasta.

Byłam ostatnio w szkółce u nas szukając tego powojnika i dowiedziałam się, że one nie zimują. Sprawdź na etykiecie- bo jak pamiętam zamawiałaś takie dwa- z tyłu jest napisane, że nadają się do uprawy w pojemnikach. Piszę byś wiedziała. U nas w okolicy ogrodnicy go nie zamawiają właśnie dlatego.

Buziaki zostawiam.


Owszem, kolorowo, ale ślimaki, grad i psy wielu roślinom nie dają szans, ale trudno, nie dożyję starości, jak będę się tym tak zamartwiać
Kasia, ten Sieboldi dałam w lepsze miejsca i nici, na razie nie rośnie zbyt, ten jedyny pęd obumiera, mimo witamin, chyba stracony i tak samo 1 Rubens, myślę, ze w sezonie kupię jakieś inne, z którymi łatwiej sobie poradzę, ale dobra nowina taka, że 1 rubens idzie świetnie i ten Frank jakoś tam
dzięki za cenne informacje, szkoda, ze wiemy to po fakcie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:47, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
reni napisał(a)
Ależ kolorowo u ciebie..niebieska ławka będzie super wyglądać,pozdrawiam


To stara ławka z huśtawki, poza jednym uszkodzonym miejscem była ok, szczebel został wymieniony, pomalowana, teraz dostanie ładne nogi i ma szansę na drugie życie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:51, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ewa004 napisał(a)
Pięknie ,pięknie pięknie


Ewcia dziękuję
ogród po deszczu zarasta chwastami, a ja nie plewię, bo boję się siewki wyplewić jak dłużej to potrwa, nierozpoznawanie siewek, zarosną chwasty ogród
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:53, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)
Ale pięknie i kolorowo i rośnie nowa Irenka i młody Waligóra też podobny.


Bogdziu, dzieciaczki do rodziców podobne, jak kopie
ale wiesz, dziadki zawsze coś z siebie u wnuków wypatrzą
syn ma w sierpniu ślub, już mamy emocji, co nie miara, pewnie kolejne wnuczki będą, może jedno
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies