Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Mathildis 01:17, 22 cze 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Trochę mi to zajęło ale wszystko obejrzałam i trochę poczytałam
53 róże i 140 host... kolekcjoner z Ciebie niezły... a Rh ile już masz?
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Milka 10:41, 22 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jula.....mnie się nigdy nie nudzi, a inspiracje owszem szukam, bo przy okazji tworzenia cisowych rabat, narobiłam bałagan trochę mus zmienić i warto uczyć się od najlepszych


Ula.....na żywo nie mogłam oderwać oczu, czyli obie kopiemy znowu

Sebuś.....dawno obiecywaliśmy, że się wybierzemy i w końcu dotrzymaliśmy słowa, mamy już świetne drogi, więc gps wszędzie doprowadzino i oczywiście ogrody bajeczne, więc chciałam je koniecznie obejrzeć

Agania....Agatko, tylko póki co zeszłoroczna, nowe jeszcze nie, nadal zero deszczu, a obiecywali
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mirka 10:49, 22 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Irenko w pięknych ogrodach byłaś o zmianach znów poczytałam na nowe odsłony rabat czekam pozdrowienia z Mazowsza
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
paniprzyroda 10:53, 22 cze 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Super wycieczka do fantastycznych ogrodów. Nie ma to jak inspiracje widziane własnymi oczami Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Milka 10:56, 22 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Elfiku.....to była przyjemność trafić do Ciebie i tego wymuskanego ogrodu, bo on taki jest no piesiunio rzeczywiście łobuz, a tak milutko wygląda


Mathildis....Aniu, będę pamiętać i dam znaćbędziemy miec nie lada frajdę policzę rh, bo nie wiem ile ich, ale juz sporo i chyba na tym nie koniectylko cicho sza, bo M. mnie pogoni

Poziomka.....Jasiu, pasuje tam, jak ulał nie mogę przestać myśleć o tych różach, zwłaszcza tej jednej, chyba w Anglii takiej nawet nie widziałam

Weroniko......wspaniałe zdjęcia, cudowny dzień, bardzo się cieszę, ze mogliśmy go spędzić wspólniejeszcze raz wielkie dzięki za gościnę i tyle ciekawych tematów

Rench.....Reniu, nadrabiamy zaległe wizyty i oglądamy w realu piękne ogrody w końcu nie można tylko z nosem przy ziemi być
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:00, 22 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mirka napisał(a)
Irenko w pięknych ogrodach byłaś o zmianach znów poczytałam na nowe odsłony rabat czekam pozdrowienia z Mazowsza


Bardzo piękne Miraa jednocześnie każdy inny, no jest co podziwiać, wpadają nowe pomysły, to według mnie jest wspaniałei ludzie świetni, rozmowom nie było końca
Pozdrawiam również, u nas wieje, jak pierun i nie pada!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
polinka 11:01, 22 cze 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Irenko macham wesoło z deszczowej Doliny Baryczy. Może kiedyś skusisz się na wycieczkę do naszego zielonego rezerwatu?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Milka 11:04, 22 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
paniprzyroda napisał(a)
Super wycieczka do fantastycznych ogrodów. Nie ma to jak inspiracje widziane własnymi oczami Pozdrawiam.


Mariola, tych pięknych ogrodów przybywa, jedne mniejsze, drugie większe, każdy inny, każdy ciekawy, ale w niektórych są po prostu niesamowite okazy, duża wiedza o roślinach, róże takie, że zawrót głowy
Pozdrawiam i ja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mirka 11:05, 22 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Milka napisał(a)


Bardzo piękne Miraa jednocześnie każdy inny, no jest co podziwiać, wpadają nowe pomysły, to według mnie jest wspaniałei ludzie świetni, rozmowom nie było końca
Pozdrawiam również, u nas wieje, jak pierun i nie pada!
A u nas właśnie zaczęło padać.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Milka 11:06, 22 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
polinka napisał(a)
Irenko macham wesoło z deszczowej Doliny Baryczy. Może kiedyś skusisz się na wycieczkę do naszego zielonego rezerwatu?


Polinko, już jestem skuszonana dodatek u Was tyle smakołyków, na pw dogadamy szczegóły
deszczu zazdraszczam, podrzuć trochę, bo inaczej znowu mnie konewki czekają
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies