Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Elfik 22:22, 22 cze 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Milka napisał(a)
w końcu nie można tylko z nosem przy ziemi być

...można, można..., a czasem nawet trzeba...
Zajrzyj do mnie, a Ci to udowodnię
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
barbara_kraj... 22:46, 22 cze 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Teraz zamiast muzea, to ogrody zwiedzamy A jest co zwiedzać, same rarytasy Irenko, wybrałaś
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Dasia 23:50, 22 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
O kolejne spotkania ogrodowiskowe Super pomysł na wycieczkę
Gdybyście w moje rejony zabłądzili to zapraszam, w ogrodzie niewiele jeszcze do oglądania, ale taras do posiedzenia z widokiem na las zawsze czeka
____________________
Biały domek pod lasem
Dzidka 00:13, 23 cze 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Irenko, muszę Ci koniecznie pokazać do jakiego spotkania doszło.



Ciekawe, co będzie dalej

____________________
Dzidka - To właśnie tu
Urszulla 07:09, 23 cze 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
U Ciebie też spotkaniowo się zrobiło wrażeń na pewno mnóstwo
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewa004 09:05, 23 cze 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Irenko wpadłam miłego tygodnia życzyć
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Kindzia 10:54, 23 cze 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Irenko miły czas spotkaniowy Ty , jak zawsze, roześmiana Może jeszcze kiedyś przyjedziesz w moje strony, zaproszenie zawsze aktualne
Zresztą poważnie rozważamy zorganizowanie spotkania ogrodowiskowego u nas w przyszłym roku To już będzie mus przyjechać

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 12:27, 23 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
JulkAd napisał(a)
U mnie dzisiejszy deszcz trwał całe 3 minuty...w nocy coś pokropiło, ale chyba kiepsko, bo pod listkami żurawek sucho było, oj czekam i ja na ten deszcz....

...a Ciebie o lenistwo nawet nie śmiem posądzać ....przy takim ogrodzie....deszczowej niedzieli


I u mnie też tyle o 21....zwlekałam z podlewaniem i taki numer, ze musiałam ganiać, ręce do kolan
czasami mam lenia, wtedy wypuszczam się do zaprzyjaźnionych ogrodów
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:32, 23 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
gierczusia napisał(a)
taka susza u Ciebie ???? A u nas non stop cuś z nieba leci i jak tu żyć ... Wy tesknicie za deszczem a my za słoneczkiem

Buziole Irenko


straszna, trawnika, jaki by nie był...nie ma, żółto i trzeszczy pod nogami, rośliny marnieją, brzydnie wszystko, no oprócz rh, oczko w głowie drugiego ogrodnika...no musi polać w końcu, prognozy co innego, a w realu co innego
ściągnęłam powojnik, wycięłam berberys i znowu go tu ułożyłam..teraz z 10 kolców igłą mus wyciągnąć

buziolki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:38, 23 cze 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)
Irenko miło Cie widzieć na kolejnych spotkaniach i to w ogrodach, które sa dla mnie numer jeden To takie klimaty jak lubie najbardziej. A roza w ogrodzie Jasi boska, tez ją mam ale nie takich rozmiarow bo inaczej prowadzona.U Jasi jest tez cudna budleja skretnolistna czy już zakwitła? Bylas blisko mnie no ale nie wiedziałam, ze wybierasz się w te strony bo chętnie bym Cie zobaczyla i u mnie Bylam trochę nieobecna ostatnio. Twój ogrod jak zawsze zachwyca i o tej porze roku jest chyba najładniej bo wszystko kwitnie. Zaskoczona jestem tym brakiem deszczu bo u nas codziennie cos kapnie Podlewanie to nie to samo co deszcz wiec zycze Ci deszczu Pozdrawiam serdecznie


Ja też już mam tę różę, ale od 2 tygodni, na razie zielona masa, ani pąka, ale kiedyś....budleja u Jasi już kończyła kwitnienie, ale jest bajeczna, stale co rok ją podziwiam wirtualnie
...Danusiu, pewnie i tak nie wyrobilibyśmy w czasie, na te 3 ogrody zleciało nam migiem, a wiesz, że nagadać też się nie można
nadal sucho, ogród zbrzydł, ale co robić, podlewamy, ale myślimy o studni, tylko czy to pomoże, jak taki niski poziom wód?
pozdrawiam

te mimo braku wody dają radę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies