Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 17:19, 14 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I tak się kończy, że tylko na własne siły można liczyć ja gram w myśl tego dowcipu o Polaku, co pretensje miał i nie wygrywał, a Bóg pyta, jak masz wygrać, jak nawet jednego kuponu nie skreślasz
są takie drzewka, ze by nam zabrakło cmokam, dziś buszuję, ale zaraz zmykam
idę na slub w starych butach, miałam je raz, będzie więcej na drzewkaot wariatuńcio ze mnie, buziak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 17:24, 14 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Irenko ja też czasem gram w myśl tego samego dowcipu Butki na wesele lepsze już rozchodzone, nie narobią odcisków
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pszczelarnia 17:25, 14 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzięki za tego białego. Fotki niezgrane, relacji brak, czasu jeszcze bardziej. Było minęło. Może będą wypominki - wspominki po czasie. Z dystansu estetycznego.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 17:26, 14 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewcia, obiecaj, że się podzielisz...! ja tylko tyranie mam w tym roku, a tak coś uszczknę dzięki Tobie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:27, 14 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Irenko ja też czasem gram w myśl tego samego dowcipu Butki na wesele lepsze już rozchodzone, nie narobią odcisków


Stara prawda mnie się trafiało, ale ostatnio nic, null..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasik 17:38, 14 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183

Kasiu.....pierwsze pytanie, czy ta roślina ma być zimozielona, czy nie, po drugie kolor, może jakaś na stałe ale zaakcentowana kolorem, werbena fajna, ale buja, u mnie 2,5m, zasłoni za dużo, fajne są kosmosy, ale to sianie będzie..ładnie by do tego pasowała trawa carex elata Aurea i kosmos siarkowy, konwalniki są dość ciemne i aby je wyeksponować, to trzeba podbić tę czerń czymś innym, w odcieniach złota i limonki
pokaż to miejsce, pomyślimy
jeszcze raz mój nabytek za 5 zł


Irenko te plany są na jesień, teraz chcę tylko przemyśleć. Musimy ogarnąć narożnik i postawić murek. Jak będzie gotowe to wrócę do tematu jeśli mogę

A różyczka piękna. Ja białych nie mam- trzeba to naprawić.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 17:44, 14 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Milka napisał(a)


Stara prawda mnie się trafiało, ale ostatnio nic, null..


Irenko lepiej szczęście w innych kwestiach miećBuziak
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
agata19762 17:49, 14 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Milka napisał(a)
I tak się kończy, że tylko na własne siły można liczyć ja gram w myśl tego dowcipu o Polaku, co pretensje miał i nie wygrywał, a Bóg pyta, jak masz wygrać, jak nawet jednego kuponu nie skreślasz
są takie drzewka, ze by nam zabrakło cmokam, dziś buszuję, ale zaraz zmykam
idę na slub w starych butach, miałam je raz, będzie więcej na drzewkaot wariatuńcio ze mnie, buziak



Irenko co do starych butów ...to 26 lipca też miałam wesele i poszłam w starych ,
a mój eM mi mówi... ubrałaś buty co masz już naście lat i chciałaś się poczuć jakbyś ty też tyle miała ???

przynajmniej mnie nie obgryzły...


udanej imprezki !!!!!!!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Milka 17:56, 14 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiu....dobry pomysł

Gosiu....wiadomo, co najważniejsze, ale pożartwoac dobrze

Agatko....tak wyglądałaś, widziałam fotkęto ślub syna, jeszcze ciut czasu

uciekam, miłego świętowania

Nostalgia....róże męża, są 4 jaka zmiana
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaW 18:34, 14 sie 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Róże mężowskie, bo czerwone. Faceci lubią w ogrodzie mocne, wyraźne kolory i duże kwiaty - wtedy im się podoba. Pastele raczej nie dla nich, drobnych kwiatuszków też raczej nie zauważą, chyba że w dużej masie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies