Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

elf 22:23, 11 paź 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Witaj Kasiu - ja również Katarzynka Bardzo ładnie u ciebie takk - OgrodowiskowO - trawy, hortensje - pięknie -
Planujesz jakieś większe zmiany na wiosnę ??

Będę zaglądała i jeśli mozna podpatrzę troszeczkę
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
zbigniew_gazda 22:34, 11 paź 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Kasiu dzięki za odwiedziny u mnie . Jestem zauroczony Twoim ogrodem i domem . Pięknie wszystko rośnie i tak w krótkim czasie. Trawy cudowne i fajnie rozmieszczone. Pozdrawiam i będę zaglądał . Pogłaskaj futrzaki bo one stałe w uczuciach są.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ka1sia 12:38, 12 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
elf napisał(a)
Witaj Kasiu - ja również Katarzynka Bardzo ładnie u ciebie takk - OgrodowiskowO - trawy, hortensje - pięknie -
Planujesz jakieś większe zmiany na wiosnę ??

Będę zaglądała i jeśli mozna podpatrzę troszeczkę


Witam Cię Kasiu bardzo serdecznie, cieszę się, że mój ogród Ci się podoba, zapraszam i podpatruj ile chcesz, będzie mi ogromnie miło A co do zmian, to oczywiście, że będą, jest jeszcze mnóstwo do zrobienia. To tak naprawdę dopiero nasze początki Powiem szczerze, ze ja już się nie mogę doczekać wiosny
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 12:41, 12 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
zbigniew_gazda napisał(a)
Kasiu dzięki za odwiedziny u mnie . Jestem zauroczony Twoim ogrodem i domem . Pięknie wszystko rośnie i tak w krótkim czasie. Trawy cudowne i fajnie rozmieszczone. Pozdrawiam i będę zaglądał . Pogłaskaj futrzaki bo one stałe w uczuciach są.[/quote

Zbyszku, tak bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin Futrzaki wygłaskane i machają łapkami Twojemu Bariemu Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
betysia 13:03, 12 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Kasiulka...heloooo, zagladam z rewizyta i usciskami!!!!!!!!!!!!!!!!!
cudnego weekendu kochana zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...i duzo malych przyjemnosci......i tych wielkich tez!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Enya73 13:05, 12 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
ka1sia napisał(a)
Widok na taras



i z drugiej strony przed wejściem







Witam się Kasiu u Ciebie

Nie dziwię się wcale, że jak zobaczyliście pierwszy raz tę działkę, to przepadliście Skąd ja to znam
Cudowne miejsce, już otoczenie domu stanowi ogromny, bezcenny walor.

A taras kształtem jak u mnie Świetna aranżacja z donicami wkomponowanymi w taras Bardzo mi się podoba.

A ogród ma wielki potencjał Już jest pięknie, a jak się wszystko rozrośnie, to dopiero będzie jak marzenie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
ka1sia 13:08, 12 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
betysia napisał(a)
Kasiulka...heloooo, zagladam z rewizyta i usciskami!!!!!!!!!!!!!!!!!
cudnego weekendu kochana zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...i duzo malych przyjemnosci......i tych wielkich tez!


Nawet nie wiesz Betysiu, jak się cieszę, że zajrzałaś Po Twoich życzonkach, weekend musi być piękny!!! czego i Tobie z całego serca życzę!!!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 13:15, 12 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witaj Anitko, jak miło, że zajrzałaś Masz rację, potencjał ogród ma, mam tylko nadzieję, że i nam pomysłów i chęci do pracy nie zabraknie Ale chyba nie powinnam się martwić, przecież Ogrodowisko mobilizuje Pozdrawiam bardzo serdecznie!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Milka 13:39, 12 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ka1sia napisał(a)
Trochę takich ogólnych widoczków na naszą działkę.
Z tej strony jest fajnie, bo nikt tu mieszka







Moja lagerstroemia, którą wysiałam wiosną 2011, dziś ma grubo ponad metr i zakwitła






Kasiu, jestem! i jakie niespodzianki! cudne widoki, ogród jaki zadbany, ile ciekawych okazów, ładnie prowadzone, ciekawie podcięte ale szok przeżyłam...lagerstroemia Indica, wyhodowana z nasionka, żyje i kwitnie, toż to szok!! ona nie ma prawa u nas przeżyć! u siebie posadziłam, przemarzłą, a potem odbiła od korzenia; teraz planuję wsadzić ją do donicy i do domku letniego, bo chyba nie przetrwa? napisz mi coś więcej, jak to jest u ciebie...?
a taras prześliczny, od razu prowadzi do ogrodu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ka1sia 17:15, 12 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Hej, Irenko, dobrze, że jesteś, martwiłam się troszkę, że nie zaglądasz
Jak posiałam lagerstroemie, to pomyślałam, że jak tylko wykiełkuje, to wszystko inne też mi się w ogrodzie uda Z 30 nasionek wyszły 2. Najpierw rosła sobie w domu, potem wyniosłam do ogrodu, a tam aż trudno było uwierzyć, rosła w oczach Ale cały czas jest w donicy, nie wsadzałam jej do gruntu, u nas za zimno jest, nie przetrwa. W zimie mieszka sobie w gabinecie, tam jest dość chłodno. No i lubi przycinanie, na wiosnę ją ciachnę, może się zagęści. A poza tym nie za bardzo się nią przejmuję, bo wiem, że to kapryśna w naszym klimacie roślinka, a ona jakby na przekór... zakwitła w sierpniu i to dość obficie. Jak w tym roku ładnie przezimuje, to będzie jeszcze ze mnie ogrodnik Pozdrawiam, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies