Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

anula_wn 18:41, 13 kwi 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
nooo kochana, łany masz kwiecia ! cudnie wiedziałam !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
bociek 19:17, 13 kwi 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Marzena2007 napisał(a)
A u mnie szaleństwo iryskowo - krokusowe...
W jednym miejscu .
..




Ludzie trzymajta mnie bo padne... Ile krokusikow. No jak Ci to sie rozrosnie to dopiero bedzie. Juz jest WOW, a za rok bedzie MEGA WOW...
Tez mam krokusiki w poczochrancach Fajny efekt.

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Madzenka 19:22, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pola napisał(a)
Marzenko, mam pytanie czy twoje duże donice też bez odpływu jak moje, jeśli tak to napisz czy do tej donicy wkładasz drugą, bo kupiłam kulki bukszpanowe i myślę jak to posadzić. Myślałam czy kulki zasadzić do mniejszej donicy.


Do wielkiej donicy wkładam drugą mniejszą




Kule bukszpanowe zostały własnie przesadzone do większych czarnych donic a następnie zostały wsadzone do białych

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bociek 19:25, 13 kwi 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Pomnik Krola Bukszpana
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Madzenka 19:27, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
an_tre napisał(a)
Ja też dziś cięłam lawendę, ale co chwila wyganiał nas deszcz, była też pierwsza wiosenna burza taka z błyskawicą, grzmotem i deszczem sporo zrobiliśmy, ale już opadłam z sił, na dziś dość


Aniu mam niemal 50 lawend... Myślałam, ze nie skończę dzisiaj.... Jesienią nie mogę ciąć lawendy bo ni nie chce przestać kwitnąć ale wiosną ciachnęłam mocno bo w ubiegłym roku za bardzo mi się pokładała.
Boscha musiałam kilka razy łądować bo mi tracił siły
A oto efekt

Mam dwa gatunki lawendy. Jutro zrobię lepsze zdjęcia bo skończyłam ciąć o 18:30...

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:27, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bociek napisał(a)
Pomnik Krola Bukszpana


No
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:30, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Marzenko na giełdzie nie było hortensji. Przed Świętami był szał a teraz lipa, ale mają być pod koniec kwietnia, na początku maja .
Mnóstwo bratków i innych bylin. Kupiłam dwa ładne ciemierniki . Wianuszek z pojemnikiem na kwiatki , nową skrzyneczkę na rojniki .... i pojawiły się kule bukszpanowe. Może coś się ruszy w tym temacie u nas

Byłyśmy w Obi ( kupiłam na próbę różę okrywową ) a później pojechałyśmy z Gabisią do Cesarzowic. Bardzo mi się ten punkt spodobał

... a teraz się okazało , że mam opuchlaki, które zeżarły mi żurawki ... zaraz jadę po dursban...




Madziu też te potwory zaatakowały CI żurawki???? Ja się boje moje sprawdzać..... Ja je zaatakuję chyba w poniedziałek bo ma być cieplutko.

A to moje horti kupowane przed wielkanocą. Wreszcie trafiły przed drzwi.... Cos mi za szaro było dodałam bieli Żon zdjęcia robił



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:34, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wreszcie wianek wielkanocny do czegokolwiek pasuje...



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 19:35, 13 kwi 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Marzena2007 napisał(a)


Aniu mam niemal 50 lawend... Myślałam, ze nie skończę dzisiaj.... Jesienią nie mogę ciąć lawendy bo ni nie chce przestać kwitnąć ale wiosną ciachnęłam mocno bo w ubiegłym roku za bardzo mi się pokładała.
Boscha musiałam kilka razy łądować bo mi tracił siły
A oto efekt

Mam dwa gatunki lawendy. Jutro zrobię lepsze zdjęcia bo skończyłam ciąć o 18:30...

rzeczywiście dorodna moja młodziutka, mniejsza
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Madzenka 19:38, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anula_wn napisał(a)
nooo kochana, łany masz kwiecia ! cudnie wiedziałam !


Kwiecie w wykonaniu Żona
Dzisiaj stał przed nimi i się uśmiechał Zasłużył sobie na kwiatki bo się nakopał i napracował






Ps na chwasty się nie patrzcie... nie dałam już im dzisiaj rady....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies