Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Kasiek 20:34, 13 kwi 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Donice super,swietnie sie prezentuja Masz dobre wyczucie Marzenko Wiosna lalala
____________________
Bawarka
KasiaWB 20:34, 13 kwi 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Cześć Marzenka z przyjemnością oglądam Twój ogród o każdej porze roku. Fajnie już wygląda ten żywopłot na prawo od tarasu, to grab?
Widzę, że lawendę cięłaś krótką końcówką Boscha, bo właśnie się zastanawiałam czym ciachnąć swoją, a mam takie samo instrumentum czyli na kulkę przycinamy? tak jak kiedyś podawałaś w wątku o lawendzie?
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
nieszka 20:50, 13 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ja też się dziś zawzięłam na cięcie lawendy i wszystkich zaschniętych bylin. Kręgosłup nie zniósł tego najlepiej, odzwyczajony od pracy.
Powiedz co Ty masz za sprzęt do cięcia? I jak się sprawuje?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Madzenka 20:53, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)
Mi też niestety żurawki zeżarły opuchlaki. Jak próbowałam je dziś oczyścić, to wyciągnęłam całą bryłę, która praktycznie nie miała korzenia. I tak w kilkunastu przypadkach. Masakra. Czy ktoś z Was stosował nicienie?


Anita nie wiadomo mi jakoby ktoś stosował nicienie. Wszyscy o nich dyskutują ale nie odnotowałam aby ktoś zastosował...
Ja nawet zakupiłam (cena masakra) i co? Bałam się to wylać.... I do tej pory nierozpakowane w garazu..... Podobno już dawno powinnam im pogrzeb wyprawić ....
Ja będę dursabanem lać....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:54, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasiek napisał(a)
Donice super,swietnie sie prezentuja Masz dobre wyczucie Marzenko Wiosna lalala


Dziekować
Jutro białe kanapy na taras wystawiamy hura będzie lezakowanie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Enya73 20:56, 13 kwi 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Marzena2007 napisał(a)


Anita nie wiadomo mi jakoby ktoś stosował nicienie. Wszyscy o nich dyskutują ale nie odnotowałam aby ktoś zastosował...
Ja nawet zakupiłam (cena masakra) i co? Bałam się to wylać.... I do tej pory nierozpakowane w garazu..... Podobno już dawno powinnam im pogrzeb wyprawić ....
Ja będę dursabanem lać....


A gdzie kupiłaś? Ja jestem tak zdesperowana, żeby ratować resztę, że wynajmę tego killera
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Madzenka 20:57, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
KasiaWB napisał(a)
Cześć Marzenka z przyjemnością oglądam Twój ogród o każdej porze roku. Fajnie już wygląda ten żywopłot na prawo od tarasu, to grab?
Widzę, że lawendę cięłaś krótką końcówką Boscha, bo właśnie się zastanawiałam czym ciachnąć swoją, a mam takie samo instrumentum czyli na kulkę przycinamy? tak jak kiedyś podawałaś w wątku o lawendzie?
Pozdrawiam


Kasiu tak to grab. W maju mu trzeci roczek stuknie
Lawendę ciełam Boschem, pięciorniki również nim tnę. Sekatorem nie dałabym rady. Latem równiez tym jadę.
Nawet żywopłot grabowy nim cięłam do czasu aż mi wielki wyrósł i gałęzie zgrubiały
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:59, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nieszka napisał(a)
Ja też się dziś zawzięłam na cięcie lawendy i wszystkich zaschniętych bylin. Kręgosłup nie zniósł tego najlepiej, odzwyczajony od pracy.
Powiedz co Ty masz za sprzęt do cięcia? I jak się sprawuje?


Nieszka ja mam starutkiego Boscha. - ma chyba z 7 lat. Wysłuzony, ładowarkę zgubiłam (zamawiałam zimą na allegro) i jest niezawodny. Niemi ma taki sam tylko nowszy, Wieloszka Gardenę.
Polecam do takich pracochłonnych prac, gdzie sekatorem mozna się nabawić przykurczu i pecherzy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:00, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)


A gdzie kupiłaś? Ja jestem tak zdesperowana, żeby ratować resztę, że wynajmę tego killera


Nie wiem czy jest sens... Drogo i trzeba często powtarzać... Poszukam tylko odbiore młodą z przystanku

Masz tu

http://www.koppert.info.pl/sklep/opuchlaki/opuchlaki-zwalczanie/heterohabditis-bacteriophora/larvanem-detail
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kaisog1 21:11, 13 kwi 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Madżenka aż mi się nie chce wierzyć! Wygląda na znacznie wiecej niż 50 tych krokusów

A bukszpany w tych donicach cudnie wyglądają i hortensje przed wejściem!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies