Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 15:25, 01 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)

Ale one sa lekkie. A najlepsze jest to ze wystarczy odkrecic 4 śrubki i juz ich nie ma i wraca normalna sciana


Dokładnie. eM chciał przyklejać ale doszliśmy do wniosku, że wystarczy potem śrubki odkręcić i coś innego robić

Kasia73 napisał(a)
Świetna ta betonowa ściana czym to jest przymocowane?


Śruby wraz z osłonkami to takie typowe do mocowania szkła. Ale my tak jak Asia kupiliśmy dłuższe śruby.

ewa004 napisał(a)
A cyklinowanie to sam lakier ściąga z powierzchni ?czy kolor też ?


Z tego co się orientuję to kolor też. Ściera do "żywego" drewna

Madzenka napisał(a)


napiszesz coś więcej na ten temat? Jestem przed decyzją o zrywaniu. ..
schody przemaluj, Irenka pół domu tymi farbami Anne pomalowala


Nic ci więcej nie napiszę...bo my tylko wygładziliśmy ścianę szlifierką i przykręciliśmy płyty betonowe. Nie było sensu ścierać całości.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:27, 01 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
siakowa napisał(a)

hmmm...gdyby tylko najbliżsi znajomi zza ulicy nie mieli ich w salonie...kurcze....mamy bardzo podony styl i domu i wnętrza a byli z wykańczaniem domu pół roku do przodu...większość pomysłów jakie chciałam mają u siebie i głupio tak komuś deptać po piętach...nawet krzesła eamesy mają właśnie te z podłokietnikami dlatego ja mam te drobniejsze żeby kurcze nie było tak samo


No Ty to masz pecha

beta napisał(a)
ale u Ciebie ruch ...zresztą wcale się nie dziwię...ściana wyszła świetnie..gratuluję wykonawcy....schody...hmmmm...nie wiem co mogłabym ci doradzić...na pewno ze szlifowaniem zabawy co nie miara...z kolei farby kredowe nie są tanie...i nie wiem jak z ich ścieralnością...a w ogóle to co byś chciała z tymi schodami zrobić?


Chcę je przemalować! Chcę się pozbyć tego koloru.
No i właśnie muszę pogadać z kimś kto robił schody tą farbą bo ja nie chcę efektu postarzenia. Chcę gładkie białe schody. I co Ty na to??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
malkul 16:50, 01 lut 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
białe? nie praktycze
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 17:12, 01 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)
białe? nie praktycze


bo?? się brudzą??

Nie mam małych dzieci...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
iwka 18:09, 01 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Magda70 napisał(a)


Chcę je przemalować! Chcę się pozbyć tego koloru.


Nie pomalujesz!!! To je amelinium!!!
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Madzenka 18:52, 01 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Magda a jasno szary nie pasowałyby u Ciebie?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:53, 01 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
siakowa napisał(a)

hmmm...gdyby tylko najbliżsi znajomi zza ulicy nie mieli ich w salonie...kurcze....mamy bardzo podony styl i domu i wnętrza a byli z wykańczaniem domu pół roku do przodu...większość pomysłów jakie chciałam mają u siebie i głupio tak komuś deptać po piętach...nawet krzesła eamesy mają właśnie te z podłokietnikami dlatego ja mam te drobniejsze żeby kurcze nie było tak samo

Dlatego ja nie mam emsów ani betonu chociaż bardzo mi sie podobają....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Magda70 18:58, 01 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Moi znajomi nie mają emsów i betonu na szczęscie

Jasny szary też by pasował...w sumie to nie ma znaczenia kolor czy bialy czy jasny szary. Ale decyzja prawie podjeta tylko trzeba się zdecydować ktora farba..
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
waldek727 19:40, 01 lut 2016


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
iwka napisał(a)

Nie pomalujesz!!! To je amelinium!!!

Jak to jest amelinium to tylko farba amelinowa, bo inaczej nie pomalujesz.
https://youtu.be/u-ZarTwE64c
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
beta 20:00, 01 lut 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda...ja myslę tak...białe schody chyba faktycznie nie praktyczne nawet jeśli małych cieciów nie masz...ale może wycyklinować je..i potraktować woskiem wybielającym? tu masz coś na szybko http://dom.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1036597&title=Wybielanie-podlogi-jak-to-zrobic&wid=17221621&smqbzticaid=11667c
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies