Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 12:48, 02 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)

nic ino trza spłodzic


Przeszła mi przez moment taka myśl....ale...potem znając moje szczęscie jak juz ja urodzę to się znów rządy zmienią i zabiorą 500zł. I ja jak zwykle zostanę na lodzie...ha ha ha
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 12:50, 02 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Luki napisał(a)
O i bym betony przegapił elegancko wyszło, moje jednak wyglądają caaałkiem inaczej. Na schody na pewno da się coś wymyślić, ja to mimo wszystko pobawiłbym się w szlifowanie, jakoś nie chce mi się wierzyć, że taka farba po dość krótkim czasie się nie zetrze w końcu po schodach często się chodzi


Dzięki Łukasz. Te betony to i tak się od Ciebie zaczęły

Przeszlifujemy chyba troszkę stopnie...ale kiedy?! Dobre pytanie. Zima się kończy i trzeba będzie zająć się innymi sprawami. Muszę poważniem z eMem pogadać...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 12:50, 02 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Madzenka napisał(a)


W poprzednim domu miałam podobne schody jak Magda, tylko ze lakier bezbarwny na dębie. Zniszczyły się i postanowiliśmy je z M samodzielnie wyszlifować z tego bezbarwnego lakieru..... Tydzień to trwało , cały do pm nadawał się do remontu.... A efekt umiarkowany. Z tym szlifowaniem czerwieni to bys Magda padła. Nie idż ta droga...... Maluj na szaro


Chyba jednak biało. Mam na ścianach już dwa odcienie szarości. I kanapa szara...kolejny odcień to już za dużo raczej. Teraz musze rozjaśnić to miejsce.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 12:51, 02 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
ja jeszcze w sprawie schodów

a może coś takiego ? http://www.parkietwawa.pl/schody-orzech-polnocnoamerykanski/


no tak to się u mnie nie da...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
13:25, 02 lut 2016
Magda70 napisał(a)
Kij im w ucho czy będą trwałe. Najwyżej raz w roku bedę malować a potem się wk....i wymienie na nowe


będziesz się martwić tym za rok dwa a może nadejdą lepsze czasy i wymienisz na nowe

13:37, 02 lut 2016
Magda70 napisał(a)


Chyba jednak biało. Mam na ścianach już dwa odcienie szarości. I kanapa szara...kolejny odcień to już za dużo raczej. Teraz musze rozjaśnić to miejsce.


z kolorem trudno doradzić ...szary może byłby dobry jakby wkoło go nie było ...a z odcieniem idealnie nie trafisz ...to już musisz sama podumać albo znaleźć coś ciekawego w necie i odgapić

malkul 13:57, 02 lut 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Magda70 napisał(a)
Kij im w ucho czy będą trwałe. Najwyżej raz w roku bedę malować a potem się wk....i wymienie na nowe

trza było tak od razu gadać. daj no ten numer do twoejgo ema
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 14:28, 02 lut 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)

trza było tak od razu gadać. daj no ten numer do twoejgo ema


numer buta?
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Juzia 14:55, 02 lut 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
A może białą farbą do posadzek? Na pewno się nie wytrze
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 19:17, 02 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Masz racje na biało skoro juz tyle szarosci jest. Szkoda szlifowania bo jak juz wszystkow wyrementujesz to jednak wymienisz schody . Maluj i sie nie zastanwiaj. Zawsze stopnie mozesz poprawic bo one sie najszybciej niszczą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies