Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

lojalna_ 10:41, 30 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Siedze u Ciebie juz dłużą chwile i chyba mnie widzisz skoro do mnie przyszłaś )) to niemozliwe jsk czasami dziwnie sie zderzamy.

Patrzyłam na Teoje rozplenice moje sa sadzone w tym samym roku ale były o wiele wieksze a teraz takie wypasne nie sa )) pieknie Ci rosliny rosna. Graby tez Ci szybciej masy przybrały .)) swietnie masz ))

Po wizycie w takich ogrodach jak lubie zawsze mam taki niedosyt ze wszystko co pisze to takie banalne jest.... a wrażeń moc u Ciebie zawsze mam ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Magda70 10:49, 30 lis 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
lojalna_ napisał(a)
Siedze u Ciebie juz dłużą chwile i chyba mnie widzisz skoro do mnie przyszłaś )) to niemozliwe jsk czasami dziwnie sie zderzamy.

Patrzyłam na Teoje rozplenice moje sa sadzone w tym samym roku ale były o wiele wieksze a teraz takie wypasne nie sa )) pieknie Ci rosliny rosna. Graby tez Ci szybciej masy przybrały .)) swietnie masz ))

Po wizycie w takich ogrodach jak lubie zawsze mam taki niedosyt ze wszystko co pisze to takie banalne jest.... a wrażeń moc u Ciebie zawsze mam ))))


Jolu...to chyba magia

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Pszczelarnia 11:13, 30 lis 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Magda70 napisał(a)
trzcinnik kf i kule grabowe











Świetne. Ja próbuję tak kule bukowe bordowe uzyskać ale reżimowo z jednej sadzonki wsadzonej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
rozark 11:26, 30 lis 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
a ja zaczęłam od bukszpanu i na razie na tym poprzestanę

wizytówkę obejrzałam, piękny masz ogród! aż się dziwie że trawy u ciebie tak dobrze zimują bo u mnie ni hu, hu, jak w tej zimy też wymarzną to sobie z nimi dam spokój
____________________
pozdrowionka
Magda70 11:39, 30 lis 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Pszczelarnia napisał(a)


Świetne. Ja próbuję tak kule bukowe bordowe uzyskać ale reżimowo z jednej sadzonki wsadzonej.


Pszczółko....bordowe bukowe też "uprawiam" od tego roku. I też z 1 szt. Zobaczymy jak nam się uda
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
lojalna_ 11:43, 30 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Magda70 napisał(a)


Jolu...to chyba magia




Madzia ! Ogarnij sie /)))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Magda70 11:49, 30 lis 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
lojalna_ napisał(a)



Madzia ! Ogarnij sie /)))))


Dziś mam problem z czytaniem ze zrozumieniem. Wybacz
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:51, 30 lis 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
rozark napisał(a)
a ja zaczęłam od bukszpanu i na razie na tym poprzestanę

wizytówkę obejrzałam, piękny masz ogród! aż się dziwie że trawy u ciebie tak dobrze zimują bo u mnie ni hu, hu, jak w tej zimy też wymarzną to sobie z nimi dam spokój


Oj...ja zaczęłam od tujek. Potem bukszpan.
Więc spoko...też ta choroba Cię może dopaść.

Trawy dają radę ale nie wszystkie. Ale nawet jak mi wymarzną to hu, hu im nie daruję. Posadzę nowe bo je uwielbiam!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
lojalna_ 12:02, 30 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3054-holandia-ogrod-w-appeltern


tak przy okazji Madziu nic z tych inspiracji nie straciło na czasie )) boska ta relacja ))





Madziu )))) no co Ty )) )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
rozark 12:03, 30 lis 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
u mnie przezimowała bez problemu Ice dance i Helman. W tym roku pojawiło się parę innych traw i zobaczymy. Eksperymentuje drugi raz z Morning Light, jak nie przeżyje to wylatuje i będę szukać coś innego w to miejsce.
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies