Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 22:08, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)
Ta stipa to ma tyle wiatru w sobie... zawsze odnoszę takie wrażenie, gdy na nią patrzę .


Mam to samo... Wiem, że się powtarzam...ale uwielbiam ją i mam już w trzech miejscach posadzoną. Oby zima była łaskawa...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:10, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
leon60 napisał(a)

Lubię to miejsce
Klon mój łysy a Twój jeszcze taki ładny.. i chyba mam takie same reflektorki Seslerią ciągle się zachwycam mus upolować w przyszłym sezonie
Dobra decyzja z grabami na przedpłociu !


U nas pogoda caly czas laskawa...nie wieje, malo pada...dość ciepło...to i liście jeszcze są.

Graby...odpuścilam sobie w tym roku. Bedę kupować wiosną...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:13, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Tess napisał(a)
Tak, dobra decyzja.
Bo graby piękne cały rok.
A już się obawiałam, że narozrabiałam


E no Tessiu...rozrabiaj do woli....mi wystarczyła obserwacja jarząbów i już wiem co i jak. Cudnie się przebarwiają...i liście długo mialy. Ale to w tym roku. A co będzie za rok...nie wiemy. Więc graby i już! Chyba...ha ha ha.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:15, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Wieloszka napisał(a)
No w końcu odniedbujesz swój wątek i nowe fotki som!
A pięęęknie jest Tak się w tym sezonie zafiksowałam na seslerię jesienną, że dopiero teraz dotarło do mnie, że masz inną, cudną - skalną. Muszę sprawdzić co lubi i czy się nada do mnie.
Graby przed płotem będą super, ale jeśli planujesz wymianę modrzewi (mam jednego malutkiego i wystarczy, żeby mnie rokrocznie wyprowadzić z równowagi, wrrr...) to zamiast nich też by graby pasowały, albo jakieś inne geometryczne drzewa np. lizaki na pniu, czy coś .


No proszę...i kto to pisze?! Odniedbujesz
Moja sesleria rośnie pelnym slońcu. Prawie wcale nie podlewana... A i ziemia nie najlepszej jakości.

Wymiana modrzewi nastąpi...ale kiedy to nawet ja nie wiem.
A wtedy ogłoszę casting na zamienniki
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:20, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zielona napisał(a)

A ja mam takie wrażenie, że ona na zdjęciach jest jeszcze ładniejsza niż "na żywo".


Taa zwłaszcza jak zdjęcia robione są przy wietrze

ps. a wiesz, że dziś wreszcie odebralam plakaty z drukarni i oprawilam w ramki...prawie rok!!
Stoją sobie teraz na kanapie i czekają na gwoździe w ścianie...jutro muszą zawisnąć.

Inspiracją był link, który mi kiedyś podesłałaś z westwingu...
Dziękuję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ewkakonewka 22:23, 13 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Magda70 napisał(a)


Witaj Ewkakonewka
Wesolo to bylo...ostatnio zapuścilam wątek i troszkę smutno się zrobilo - ale nadrobimy to

A oto moja cuuuudowna sesleria skalna. Ma roczek.
Jeszcze muszę tu wymienić graba i będzie git.







O dziękuję za bardzo za prezentację Jaka ona jest wysoka tak z pamięci wiesz?
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Magda70 22:25, 13 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
20-25cm...maks 30
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ewkakonewka 22:33, 13 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Dziękuję notuję
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Zielona 22:34, 13 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Magda70 napisał(a)


Taa zwłaszcza jak zdjęcia robione są przy wietrze

ps. a wiesz, że dziś wreszcie odebralam plakaty z drukarni i oprawilam w ramki...prawie rok!!
Stoją sobie teraz na kanapie i czekają na gwoździe w ścianie...jutro muszą zawisnąć.

Inspiracją był link, który mi kiedyś podesłałaś z westwingu...
Dziękuję


Cieszę się, że się przydałam
Pokażesz?
Pszczelarnia 22:46, 13 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jest git.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies