Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Gosiniak 14:08, 04 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Może kiedyś zmienię, ale to by była większa inwestycja, bo prąd by trzeba było doprowadzić i kaskadę to już fachowiec by musiał ułożyć a nie ja sama.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
dorkow0 14:18, 04 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Gosiu, wiem, że ja taki niecierpliwiec jestem, ale możesz zaglądnąć do mnie, mam mały interesik... Proszę...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
gierczusia 14:44, 04 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gosiu to nie takie straszne... Ja mam mikro bajoro a i tak jest tam fontanna a kabelek pociągnięty z garażu i gdzieś poukrywany ... Jeeee a jak fajnie szumi ta woda latem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Gosiniak 15:28, 04 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Pomyślę o tym, bo wiem że efekt byłby lepszy
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
margi 16:16, 04 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Gosiu,ja widzę,że Ty taka Gosia samosia wszystko siama i siama,a pomysłów masz dużo......................
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
dorkow0 17:51, 04 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Gosiu, mnie się podobają Twoje pomysły... Ale lizus jestem...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Gosiniak 18:02, 04 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dziewczyny nawet nie wiecie jak mi dodajecie skrzydeł, bo ja w tym całym bałaganie to właściwie sama jestem, oprócz M nikt z rodzinki raczej nie rozumie ile to wysiłku i pracy kosztuje, tym bardziej że ja do silnych raczej nie należę. Ale uwielbiam to robić tak ja wy, więc działam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
eliza3 18:04, 04 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Gosiu, witam w nowym roku i widzę, że nowa rabata się szykuje... nieźle. kiedy ty to zrobiłaś?
Kawał trawnika przekopałaś, a z darnią co?... do góry nogami, czy na kompost ?.... bo ja nigdy nie wiem co z tą trawą, dlatego trudno mi się zebrać do poszerzania rabat...
Gratuluję, będzie pięknie.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Zeta 18:07, 04 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Wiesz ja mam kaskadę i,pompę wszystko dociągnięte ...woda super ale brudzi się bardzo ...nawet kamienie po których płynie zielone już ....i żaby mi rechoczą pod sypialnią koszmar jakiś ......może zrób tą suchą rzekę... bo co zrobić żeby woda się nie zieleniła....jak w pełnym słońcu jest.....???
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
dorkow0 18:13, 04 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
eliza3 napisał(a)
Gosiu, witam w nowym roku i widzę, że nowa rabata się szykuje... nieźle. kiedy ty to zrobiłaś?
Kawał trawnika przekopałaś, a z darnią co?... do góry nogami, czy na kompost ?.... bo ja nigdy nie wiem co z tą trawą, dlatego trudno mi się zebrać do poszerzania rabat...
Gratuluję, będzie pięknie.


Nie wiem, jak Gosia, ale ja ciągle powiększam rabaty i dorabiam nowe... Trawnik z nich daję na kompost, bo nim na rabacie się rozłoży, to czasu szkoda... A na kompoście mi nie przeszkadza... A w to miejsce, znaczy tej trawy, wysypuję ziemię z kompostownika, nawet nie do końca przerobioną... I jestem zadowolona...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies