Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Madzenka 19:57, 03 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
baraga1904 napisał(a)
...ciekawi mnie ta plantacja bukszpanowa...potrzebuję 170 sadzonek na żywopłocik... a kulek..to juz nawet nie pamietam bo różne rozmiary...


Tu się podaje ile na metr potrzebujesz - zmierzę chyba 3-4 szt na metr się ledwie mieszczą....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
baraga1904 20:01, 03 sty 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Marzena2007 napisał(a)

...ciekawi mnie ta plantacja bukszpanowa...potrzebuję 170 sadzonek na żywopłocik... a kulek..to juz nawet nie pamietam bo różne rozmiary...


Tu się podaje ile na metr potrzebujesz - zmierzę chyba 3-4 szt na metr się ledwie mieszczą....



...mam tak w projekcie od Danusi...chyba chodzi o takie mniejsze sadzonki na żywopłot albo właśnie w zależności od wielkości sadzonki...170 mam w spisie roslin i 31 kul i 1 stożek...
gierczusia 20:09, 03 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Łożeszzzzzzz ale ilość ... Toż to ciężarówa potrzebna albo tir .... Dzięki za namiary - wielkie !! muszę spojrzeć na mapę ... A napiszesz jeszcze plizzzz jaką średnicę mają te bukszpany na oko ?? Bo u mnie z racji wiadomo czego ( wymiarów ogródeczka hhhihiii ) dużo się nie zmieści , więc muszę gruntownie tą kalkulację zrobić chociaż możliwość spotkania..... Aaa... Bezcenne
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
margi 21:30, 03 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Gosiu,na bukszpaniki to i ja się piszę jak macie namiary
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
monitka 21:37, 03 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Gosiu dziekuje ża życzenia Tobie życze spełnienia marzeń i udanych łowów bukszpanowych

Szkoda że ode mnie tak daleko do tej wypasionej plantacji ...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gosiniak 21:47, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Marzena2007 napisał(a)

Gierczusia- zaraźliwe jak diabli, jak pojadę pierwsza to nie wiem czy coś jeszcze dla ciebie zostanie, no może po znajomości coś ci odpalę Ja też tą benzynę przeliczam i wymyślam powody dla których Wrocław trzeba odwiedzić, a bukszpaniki to niby tylko tak po drodze


Moje drogie wystarczy dla wszystkich Irenka jak zwykle hurtowo kupiła, Wieloszka chyba z zamknietymi oczami już tam jeździ a ma kobieta hektarów, Madzia i Ja się obkupiłyśmy i jeszcze jest duuuuużo
Tylko spokojnie bo Bukszpanowy Pan zwietrzył interes i lekko zaczyna podnosić ceny z 8 do 10 zł za takie wielkie pachruszcze.
Więc wiosną liczycie pojemność aut (jak podacie markę samochodu to oszacujemy) liczbę którą jesteście w stanie zabrać Mi do bagażnika (mam relatywnie mały) mieści się 20 szt do bagażnika i z 10 na tylnie siedzenia, bo z bryłą korzeniową są naprawdę duźe albo kulki albo juz wysokie na żywopłocik.
Na tej samej plantacji kupowałam laurowiśnie

Marzena- Ty nie żartuj że podwyższa ceny, trzeba w takim razie rynek uspokoić, dziewczyny nie kupujcie bukszpanów, one nie w modzie
A jeśli chodzi o auta to w moją hondę accord musi 50 wejść nie ma wyjścia...hehe... Jeszcze na wiosną policzę dokładnie ile będę potrzebować
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 21:57, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Gusiarz, Gierczusia- musimy się dogadać na jeden termin, co wy na to? Ja proponuję pod koniec marca lub początek kwietnia, boję się żeby przemarzniętych nie kupić, piszcie jak wam pasuje.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 22:01, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
ka1sia napisał(a)
... przepraszam, czy ta lista to jeszcze otwarta jest?

Otwarta, otwarta i rośnie w zastraszającym tempie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 22:03, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Kondzio napisał(a)
no ja tez sie zapisuje na żywopłocik bo potrzebuje tego duuuużo

Kondziu- daj znać jak Tobie pasuje, musimy wspólny termin ustalić
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 22:07, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Margi - fajnie że wróciłaś, zaraz do ciebie zajrzę, a w sprawie bukszpanów to na priv ci wszystko napiszę
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies