Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 10:00, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
nawigatorka napisał(a)

do wilgoci? a do dzieci brodzących w błocie, które gotuja zupkę dla mamusi z tego co pod ręką-wody, ziemi chwastów i owoców z pobliskiej wisni... (jakby co to o moich)

To i to ich całe dzieciństwo trochę nabałaganić.....potem tylko nuuuudna dorosłość i wieczne sprzątanie ....błeeeeeeee
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 10:01, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Peppermint napisał(a)
Witaj Zeta, z pewnością obejrzę od początku Twój wątek zimą, już sobie zaznaczyłam . Nie będę orginalna, piękne zestawienia roślin na rabatach, ciekawe obsadzone donice i ta lawenda!!!!!!!!


A zobacz jaka była malutka jak ją sądziłam hihi sama nie wierzę że w tym piachu tak rośnie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 10:02, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
butterfly napisał(a)
Zeta, czy możesz zmierzyć odległości na rabacie rozplenicowo-rozchodnikowej?
Ile jest od rozplenicy do rozplenicy, rozchodnik-rozchodnik, rozplenica-rozchodnik?

Sorki jesli już pisałaś ale tak sie zachłysnełam tymi boskimi zdjęciami ze ominełam słowo pisane


Rozplenica niestety zakrywa mi rozchodniki i muszę szerzej sadzić ale zaraz zerknę ile tam mam bo takie rabaty mam dwie jedna przy brzozach a jedna przy przyporze....daj chwilkę zaraz zmierzę

Ah jeszcze jedno te Burgundowie rozchodniki słabiej rosną a te pospolite mam duże kępy i świetnie radzą sobie z rozplenicą ale raaaany ...jaka ona już wielka.....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 10:04, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
makkasia napisał(a)
Maksio ma dwa pokoje a teraz domek Uwielbiam ten styl a w Twoim wydaniu perfekcja.
Rabata z cyniami miodzio ..czekam na jarzmianki u Ciebie
macham


Właśnie zaczynam już na nie chorować ...chyba muszę dokupić działkę obok
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 10:05, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Edit napisał(a)
Pięknie u Ciebie! Podoba mi się wszystko! Jestem w szoku
Jak ochłonę po tej ilości wrażeń to zobaczę to wszystko jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze.....
Pozdrawiam

Bez przesady pełno chwastów tylko niefotogeniczne więc je omijałem hahahahahah
Ale miło po to jest ogrodowisko żeby podpatrzeć ...ściągnąć....i z 1000 pomysłów zostawić ten jeden idealny
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 10:18, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
butterfly napisał(a)
Zeta, czy możesz zmierzyć odległości na rabacie rozplenicowo-rozchodnikowej?
Ile jest od rozplenicy do rozplenicy, rozchodnik-rozchodnik, rozplenica-rozchodnik?

Sorki jesli już pisałaś ale tak sie zachłysnełam tymi boskimi zdjęciami ze ominełam słowo pisane

Rozchodniki mam posadzone 35 cm od rozplenica ale teraz widzę że trochę za mało....radzę jakieś 45 cm sadzić.....i rozchodniki większe tak żeby zdążyły się rozrosnąć ..zanim je rozplenica zabije....zaraz wstawię zdjęcia z bliska to zobaczysz sobie o co mi chodzi
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Juzia 10:20, 25 cze 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39126
No i dobiłaś do siedmiu setek!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
MirellaB 10:32, 25 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Tak jak pisałam odwiedzam
Gratuluję 700 stron
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
butterfly 11:14, 25 cze 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Zeta napisał(a)

Rozchodniki mam posadzone 35 cm od rozplenica ale teraz widzę że trochę za mało....radzę jakieś 45 cm sadzić.....i rozchodniki większe tak żeby zdążyły się rozrosnąć ..zanim je rozplenica zabije....zaraz wstawię zdjęcia z bliska to zobaczysz sobie o co mi chodzi


O, dziękuję bardzo
fotki jak najbardziej wskazane - a wiesz jaką masz odmianę tej rozplenicy ?
juz wiem ze Moudry za duża będzie. ..
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Edit 11:22, 25 cze 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
butterfly napisał(a)


O, dziękuję bardzo
fotki jak najbardziej wskazane - a wiesz jaką masz odmianę tej rozplenicy ?
juz wiem ze Moudry za duża będzie. ..

Dołączam się do pytania. Ja mam hameln, dobra będzie? A rozchodniki? Jaka ich dokładna nazwa? Gdzieś mi się wcześniej przewinęła nazwa chyba, tylko czy pamiętasz?
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies