Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Milka 11:27, 25 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zetko....no powiem ci, że cudny ogród stworzyłaś, a przecież to ogromny ogród i nie jest łatwo. śliczne połączenia roślin, te nowe zakupy do brązowych trawek, cudo, trudno każdą rzecz wymienić, bo mnie zachwyca wszystko, idzie się kompleksów nabawić, chyba już nie będę mojego ogrodu pokazywać, bo znowu rozwalam, a wszystko przez O....taki nijaki mi sie teraz wydaje
aha, ten pień brzozy możesz wykorzystać jako naturalną podporę do powojnika ;ub pnącej róży, może szkoda go wyrzucać i się przy okazji narobić.

i domek Maksia zajefajny, ale ona sam z tymi bukietami najcudowniejszy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
nawigatorka 12:48, 25 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Gratulacje na 700.

Hameln podobno najlepsza do rozchodników wielkością.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Zeta 12:59, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
butterfly napisał(a)


O, dziękuję bardzo
fotki jak najbardziej wskazane - a wiesz jaką masz odmianę tej rozplenicy ?
juz wiem ze Moudry za duża będzie. ..

Ja mam hammeln i i tak bardzo duża jest
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 13:01, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Edit napisał(a)

Dołączam się do pytania. Ja mam hameln, dobra będzie? A rozchodniki? Jaka ich dokładna nazwa? Gdzieś mi się wcześniej przewinęła nazwa chyba, tylko czy pamiętasz?

Najlepsze będą te najzwyklejsze bo te odmianowe to hammeln zabije hahahah
Ja mam na rabacie zwykle rozchodniki i jakieś z ciemniejszym liściem Burgundowe ale nazwy dokładnej nie znam
To te Burgundowe są malutkie ledwo je widać spod rozplenica
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 13:03, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Milka napisał(a)
Zetko....no powiem ci, że cudny ogród stworzyłaś, a przecież to ogromny ogród i nie jest łatwo. śliczne połączenia roślin, te nowe zakupy do brązowych trawek, cudo, trudno każdą rzecz wymienić, bo mnie zachwyca wszystko, idzie się kompleksów nabawić, chyba już nie będę mojego ogrodu pokazywać, bo znowu rozwalam, a wszystko przez O....taki nijaki mi sie teraz wydaje
aha, ten pień brzozy możesz wykorzystać jako naturalną podporę do powojnika ;ub pnącej róży, może szkoda go wyrzucać i się przy okazji narobić.

i domek Maksia zajefajny, ale ona sam z tymi bukietami najcudowniejszy

Dzięki Irenko pomysł z brzozą super tylko jak myślisz lepiej chyba powojnik jakiś???na tą brzozę by pasował boję się że róża nie da rady tak wysoko się piąć????
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 13:04, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
nawigatorka napisał(a)
Gratulacje na 700.

Hameln podobno najlepsza do rozchodników wielkością.

Dokładnie tak hammeln jest ok a moudry za duża
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 13:10, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Tutaj naprzykład pomiędzy rozplenica rosną rozchodniki ...ale czy ktoś je widzi???

Fajnie natomiast komponują się kulki z tawuł

Ooooo tutaj jest ten rozchodnik w kolorze burgund widzicie????
Hahahah ja też nie ...ale Seba napewno by go wyczaił

____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 13:15, 25 cze 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
A tak wygląda z daleka ta rabata



I z tawułami
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Hogata 13:23, 25 cze 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
No i mamy nowe extra połączenie rozplenica z tawułą, bardzo mi się podoba, zresztą jak wszystko u Ciebie.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Milka 13:25, 25 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zeta napisał(a)

Dzięki Irenko pomysł z brzozą super tylko jak myślisz lepiej chyba powojnik jakiś???na tą brzozę by pasował boję się że róża nie da rady tak wysoko się piąć????


Da radę, w necie oglądałam Eden Rose tak puszczoną, a dodatkowo możesz puścić powojnik i po niej się będzie wspinał, najlepiej Rubens, bo kwitnie wcześniej niż róża i masz cały czas kolorowy wysoki punkt a na samej górze możesz coś dla ptaków zrobic, takie luźne podpowiedzi, zrobisz, jak czujesz

ps. ostatnie foty super, chyba byś mi się przydała do pomocy ale wiadomo, tak się marzy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies