Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Atelier Ogrodowe...

Pokaż wątki Pokaż posty

Atelier Ogrodowe...

Syla 21:37, 15 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Lukas napisał(a)
Mnie się wydaje, że to właśnie Ice dance jest sztywniejszą trawką, przynajmniej tak jest u mnie, ani drgnie w przeciwieństwie do evergold


hehehehe .... już mi się wyjaśniło .... u mnie to nie Ice dance a Ice cream a to u Ciebie co mi się to Ice dance i o tą trawę pytałam już sobie sprawdziłam w necie ..... sprawa jasna .... dzięki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Mathildis 22:53, 15 sie 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Lukas napisał(a)
Ogólne spojrzenie na ogród, po ostatnich upałach trawa strasznie ucierpiała



Dosadziłem molinie pomiędzy stożki



Piękne zdjęcia,
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Lukas 22:55, 15 sie 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Mathildis dzięki
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Kondzio 22:50, 16 sie 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Madzenka 12:10, 17 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pieknie wszystko urosło
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:54, 17 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Łukasz po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że brązowa trawa dobrze tylko z zieloną wygląda....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Anabell 00:11, 18 sie 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Lukasz - może Limke mało nawoziłeś wiosną, albo ma duży cień, troszkę za późno wchodzi w kwitnienie. a co do ogrodowej to była wielka donica i dużo wielkich kwiatów. Tak nisko obcinasz głowy z patykiem? Do końca sierpnia można tą donicę nawozić, to zakwitną nowe jak mają pąki.
Wielkie tuje strzygłeś drugi raz, tak ładnie wyglądają wygolone.
Rabata z trawami i nowe bukszpany super.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Lukas 17:04, 18 sie 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Marzena2007 napisał(a)
Łukasz po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że brązowa trawa dobrze tylko z zieloną wygląda....


hmm... muszę chyba dokupic więcej tej brązowej ostatnio troche porobiłem sadzonek traw, zobaczymy czy się przyjmą
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Lukas 17:08, 18 sie 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Anabell napisał(a)
Lukasz - może Limke mało nawoziłeś wiosną, albo ma duży cień, troszkę za późno wchodzi w kwitnienie. a co do ogrodowej to była wielka donica i dużo wielkich kwiatów. Tak nisko obcinasz głowy z patykiem? Do końca sierpnia można tą donicę nawozić, to zakwitną nowe jak mają pąki.
Wielkie tuje strzygłeś drugi raz, tak ładnie wyglądają wygolone.
Rabata z trawami i nowe bukszpany super.


Limka rośnie w pełnym słońcu, nie przycinałem jej po raz drugi, a pierwszy na wiosne wcale nie było za późno, nowożona jest zgodnie z etykietą na nawozie, co dwa tygodnie, więc na prawde nie wiem co jej się stało. W zeszłym roku tak ładnie kwitła, może ją zauroczyłemi dlatego teraz fochy stroi...hehe
Ogrodowa w donicy była bardzo wielka i dlatego ją przyciąłem mocniej, ale tam ma ładne zielone pączki więc powinna kwitnąć, a jak nie to i tak chciałem ją troche ograniczyć bo w przyszłym roku nie zmieściłaby sie nigdzie
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Lukas 16:42, 24 sie 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Witajcie!
Ostatnio troche popracowałem w ogrodzie, uczesałem thuje i tawułki







____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies