Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Atelier Ogrodowe...

Pokaż wątki Pokaż posty

Atelier Ogrodowe...

Lukas 20:02, 01 wrz 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Sebek napisał(a)
Piękny ogród tworzysz - podziwiam sadzonki, ja chyba już nie umiem ich utrzymać, bo zawsze albo przeleję albo zasuszę Zakupy super Jeśli mogę coś zasugerować to tnij hakuro - nawet raz w miesiącu Wyglądają wtedy o wiele, wiele lepiej

Dzięki, ja mam to samo tylko z roślinami z siewu, coś wzejdzie to zaraz ususzę, albo nie przepikuję i się marnują, dlatego wolę dzielic albo z konkretnych sadzonek rozmnażać
A hakuro moge jeszcze teraz przyciąć czy już za późno?
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Lukas 20:05, 01 wrz 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
makkasia napisał(a)
Ty nawet sadzonce w doniczce zrobisz takie zdjęcie, że nic dodać, nic ująć.
świetne zakupy, pokaż jak je już posadzisz. limka suuper
pozdrawiam


zakupy posadzone i znowu część rabaty przerobiona, tylko już nie zdążyłem obfocić bo już światła dobrego nie było
Wiem, że nie powinno się tak pracować w niedziele, ale musiałem bo jutro niestety wracam do mojej "kochanej" szkoły i pewnie będę mieć mniej czasu na przyjemności
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
barbara_kraj... 20:09, 01 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Fajne zakupy! Hosta śliczna
A wiesz, że ja bukszpanów nie zauważyłam, może dlatego, że nie oglądałam się za nimi.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Lukas 20:18, 01 wrz 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
haha były prawie na końcu sprzedawane obok róż
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Luki 20:23, 01 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kulkowa rabat jest świetna. Bardzo podobają mi się twoje rabaty. Super zakupy, takich bukszpanów to ja szukam od dawna bo nie widze sensu przepłacania za rośliny w doniczkach, szkoda że u mnie nie ma takich bukszpanów. Gdybym wiedział, że można na dożynkach takie cuda zdobyć to bym się wybrał
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Lukas 20:41, 01 wrz 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Luki napisał(a)
Kulkowa rabat jest świetna. Bardzo podobają mi się twoje rabaty. Super zakupy, takich bukszpanów to ja szukam od dawna bo nie widze sensu przepłacania za rośliny w doniczkach, szkoda że u mnie nie ma takich bukszpanów. Gdybym wiedział, że można na dożynkach takie cuda zdobyć to bym się wybrał


ja na te dożynki czekam juz od czerwca bo wiedziałem, że tam zdobędę rośliny, których normalnie w szkołkach nie ma, niestety.
A ile ja się naszukałem kul bukszpanowych, kupiłem dopiero na giełdzie, też nigdzie nie było. Te co dzisiaj kupiłem są kopane z gruntu były po 6zł, w takiej samej cenie kupowałem na wiosne na rynku, ale potem w sezonie już nie było takich wypasionych tylko oczywiście w doniczkach
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
barbara_kraj... 20:51, 01 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Lukas napisał(a)
haha były prawie na końcu sprzedawane obok róż

Róże te oglądałam, bo zwróciły moją uwagę wielkością i dorodnością. I niedrogie były
A bukszpany mi umknęły, ale żadna strata, bo ich nie potrzebowałam
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Luki 20:53, 01 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Będe musiał bardziej pilnować takich imprez u mnie za bukszpany połowe mniejsze z gruntu chcą ósemke. Duży wybór bylin i to nawet tych bardziej wyszukanych jest w Bylinowym raju w Rudniku blisko Cz-wy
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bogdzia 21:46, 01 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zakupy zrobiłes . Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 22:22, 01 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cudowne zakupy a rabata kulkowa i trawy rewelacja!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies