Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Babci Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Babci Jasi

Gardenarium 20:56, 23 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapraszam, obejrzyjcie archiwum Mai w ogrodzie, jeden z pierwszych odcinków

https://www.facebook.com/ogrodowisko/videos/2277354632290613/
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Veega 17:16, 26 sty 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
Cudny stary ogród Babci Jasi i piękna młoda Danusia
Zawsze podziwiam i życzę dużo zdrowia, siły i radości ze swoich niebanalnych i przecudnych ogrodów
Tirionix 22:20, 20 maj 2019

Dołączył: 20 maj 2019
Posty: 1
Bardzo często, zmęczona po całym dniu pracy, lubię usiąść z herbatą przy komputerze i przeglądać niniejsze forum. Wasze ogrody oglądam z przyjemnością już od kilku lat i są dla mnie amatorki dużą kopalnią wiedzy i inspiracją.
Dzisiaj natknęłam się w wątku "Kolorowy ogród na piasku" na link do "Ogrodu Babci Jasi". Przez godzinę przeżyłam szok, zachwyt, podziw, jak można na tak małej powierzchni upchać tyle roślin. A potem łzy wzruszenia i refleksje. Aż zarejestrowałam się na forum, aby napisać parę słów od siebie.
Moja teściowa, też Jasia, odeszła w lutym tego roku. U mojej babci Jasi na działce, trawnika jest dokładnie pół metra na metr, tyle co przed wejściem do domku. Tak pieściła swój ogród dopóki mogła chodzić i zaraziła mnie swoją pasją. A potem pół roku leżenia w łóżku i po człowieku. W swoim ogrodzie mam trochę roślin, które od niej przywiozłam z Krakowa do Warszawy. Zawsze pojawia mi się uśmiech na twarzy, jak przy nich robię.
Państwo razem tworzyliście ten ogród. Jest to wspaniała pamiątka wspólnie spędzonych chwil.
Życzę wszystkiego najlepszego i przede wszystkim dużo zdrowia.
basia3012 19:34, 13 paź 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Gardenarium napisał(a)
Zapraszam, obejrzyjcie archiwum Mai w ogrodzie, jeden z pierwszych odcinków

https://www.facebook.com/ogrodowisko/videos/2277354632290613/


Przed chwilą obejrzałam. Pięknie pokazane, pięknie opowiedziane.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Basieksp 23:53, 13 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10231
Obejrzałam cały wątek i nie wiem co mam powiedzieć, piękna historia
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gardenarium 07:20, 14 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję. Ogród jest w dobrych rękach, bratowa i brat przejęli pieczę nad nim. Wykopałam parę host, aby mieć pamiątkę, zabrałam doniczki, agapanty i mam kotkę Pusię z ogrodu Babci Jasi. Ktoś ją podrzucił. Stale żyją tam jakieś koty...
Czas jechać na groby...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies