Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gdzieś na końcu świata...

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzieś na końcu świata...

Gosiniak 21:24, 22 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Gosia- to ty słuchaj się brata, jak on igiełkowy ekspert jest, może też trochę iglaczków przygarniesz do siebie, wtedy obiecuję nie opuszczać Twojego ogrodu.
A tak na serio to pamiętaj zrób zdjęcia na wiosnę, skoro się przyznałaś, to już ci teraz nie daruję
Za egzamin trzymam kciuki, naumiesz się, jak to było.....muszę wrócić do poprzedniej strony, toś to było coś na a..... albo i nie, w każdym bądź razie nie zazdraszczę
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
GosiaJoanna 21:31, 22 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Brat jest mistrzem właśnie w tym obrywaniu odrostów , ma śliczne świerki które wygladaja jak poduchy. No cóż słowo trudne ale to jedno z wielu, na dermatologii mam wiele lepsze okazy do ogarnięcia hehehh
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
ZbigniewG 22:19, 22 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8910
Łoosiuu napisał(a)
.. Hmm, ale taki żywopłot z choiny kanadyjskiej posadzony co 50 cm i ładnie strzyżony... jak dla mnie bomba. ..


to niezły pomysł tylko chyba ciut za gęsto i może wersja brdziej rozczochrana mniej strzyżenia a więcej malowniczo zwisajacych gałązek
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
grazyna 09:25, 23 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
GosiaJoanna napisał(a)
Brat jest mistrzem właśnie w tym obrywaniu odrostów , ma śliczne świerki które wygladaja jak poduchy.



Gosia i każdego świerka można uszczykiwać? Bez szkody dla wzrostu?
A co z jodełką koreańską?
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
GosiaJoanna 10:21, 23 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Mój brat świerki tak właśnie w takie poduchy formuje, co do jodły to wiem tylko że koronę jakoś formuje aby nie rosły duże Nie zaszkodzi to wzrostowi tylko trzeba je uszczykiwać jak są jeszcze takie giętkie i nie wyprostowały igieł
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
grazyna 10:28, 23 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Proszę podpytaj brata w sprawie jodełki

A zdjęcia jakiegoś nie wrzuciłabyś ?
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
gierczusia 12:25, 23 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)

Gosiu czy Ty chcesz , żeby nam się jęzory połamały ąflu.... Cooooo ??! pozdrawiam ,zapachowo


A ja muszę to umieć na ustny na sobotę oooooooooo



Aaaa , dasz radę ... Mądra Kobita jesteś ... Trzymam kciuki i to pewnie nie ja jedna a poza tym ... Do soboty tyyyyle czasu ... A kawa taka tania ... Pozdrowionka i zmykaj z Ogrodowiska do nauki potem nadrobisz , nie martw się
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 12:55, 23 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
gierczusia napisał(a)


Gosiu czy Ty chcesz , żeby nam się jęzory połamały ąflu.... Cooooo ??! pozdrawiam ,zapachowo


A ja muszę to umieć na ustny na sobotę oooooooooo



Aaaa , dasz radę ... Mądra Kobita jesteś ... Trzymam kciuki i to pewnie nie ja jedna a poza tym ... Do soboty tyyyyle czasu ... A kawa taka tania ... Pozdrowionka i zmykaj z Ogrodowiska do nauki potem nadrobisz , nie martw się


Egzamin przełożony na 2 lutego heheh mam extra tydzień do nauki i więcej czasu na ogrodowisko
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 16:55, 23 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Jutro jak znajdę pod śniegiem mojej sosenki pokażę Wam jak wygladają moje drzewka po uszczykiwaniu. Ja ten zabieg robię na przełomie maja i czerwca, jak przyrosty są giętkie i igiełki przylegają do pędu a poniżej mała ściąga



____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gosiniak 19:21, 23 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ja te same zdjęcia widziałam, czyli robisz to tak jak ja. W zeszłym roku robiłam pod koniec maja, ale to zależy od regionu Polski.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies