Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

bogumila 19:06, 04 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Moja Orzęsiona ma brązowe liście wiosną...później zielenieją.Orszelinowatą mam drugi rok i jeszcze się za bardzo nie rozrosła.Żółta rozesłana ładnie zwisa na balkonie...tylko trochę ją słońce przypala.Kropkowana siedzi w wiaderkach...nie miałam do niej serca...pędy wychodziły mi nie tam,gdzie chciałam.



Dzisiaj już zimniej,wietrzniej,padał deszcz ze śniegiem .
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
annawu 19:19, 04 mar 2015


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Tą żółtą, mi też bardzo słoneczko przypala a ona tak bardzo mi się podoba
____________________
Ania - W gródku Ani
bogumila 19:22, 04 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
annawu napisał(a)
Tą żółtą, mi też bardzo słoneczko przypala a ona tak bardzo mi się podoba
Myślałam,ze tylko u mnie...w cieniu tak ładnie się nie wybarwia.Teraz mnożę te rośliny,które u mnie dobrze rosną...zaczynam się leczyć "z chciejstwa"...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 20:04, 04 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...i domowo
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
joanka 11:25, 05 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 61
Piękny masz ten okienny ogródek. Ja mam kotke w domu, która upodobała sobie podgryzanie roślinek i niestety w domu za wiele roślin nie mogę trzymać. I jest tak łysawo. W tym roku zamierzam zająć się moim ogrodem, więc będę miała namiastkę za oknem
____________________
Ogródek Joanki
bogumila 13:04, 05 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
joanka napisał(a)
Piękny masz ten okienny ogródek. Ja mam kotke w domu, która upodobała sobie podgryzanie roślinek i niestety w domu za wiele roślin nie mogę trzymać. I jest tak łysawo. W tym roku zamierzam zająć się moim ogrodem, więc będę miała namiastkę za oknem
Miło Cię u mnie widzieć.Też czekam na prawdziwą wiosnę.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 13:58, 05 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Wielosił

Kuklik

Rutewka
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 14:04, 05 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Bardzo lubię goryczkę...ale niestety po trzecim zakupie nie mam jej w swoim ogródku.Postanowiłam kupić nasionka i wysiałam...może tym razem ...już coś się pokazuje...


Mam goryczkę Makinoi Marsha...ale wolno rośnie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Mirka 16:04, 05 mar 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Piękny kolor kwiaty ma ta goryczka Bogusiu poczekam na Belankande a wielosił i u mnie zaczyna kiełkować Jak zdrowie ręka w porządku możesz już pisać? Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bogumila 16:56, 05 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Mirka napisał(a)
Piękny kolor kwiaty ma ta goryczka Bogusiu poczekam na Belankande a wielosił i u mnie zaczyna kiełkować Jak zdrowie ręka w porządku możesz już pisać? Pozdrawiam
Goryczka bardzo mi się podoba...szkoda że na razie się nie rozrasta.Pojadę na Z.po niedzieli,to zobaczę co tam ciekawego się wychyla.Chciałam wielosiła więcej...mam dużą kępę z zielonymi liśćmi i mniejszą z pstrymi.Kwitną ładnie do jesieni.Ręka w porządku,szwy już zdjęte...rwie się do pracy...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies