Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

Moniika 17:15, 05 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj Bogusiu Kochana ach jak dawno,mnie tu nie było ... U Ciebie znów mnóstwo rozsady gotowe ! Wspaniałe ciekawa jestem jak nam obu zeszłego roku zakupione powojniki w tym sezonie zakwitną u mnie Maria Skłodowska chyba zupełnie umarła, za to Cecile ktora " zgapiłam" od Ani Monte ma juz piekne pąki ! Serdecznie pozdrawiam
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
bogumila 17:22, 05 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Moniika napisał(a)
Witaj Bogusiu Kochana ach jak dawno,mnie tu nie było ... U Ciebie znów mnóstwo rozsady gotowe ! Wspaniałe ciekawa jestem jak nam obu zeszłego roku zakupione powojniki w tym sezonie zakwitną u mnie Maria Skłodowska chyba zupełnie umarła, za to Cecile ktora " zgapiłam" od Ani Monte ma juz piekne pąki ! Serdecznie pozdrawiam
Ale niespodzianka!!! Miło Cię widzieć.Skłodowska kwitła,ale szału nie było...zobaczymy czy przezimowała.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
nebel 22:29, 05 mar 2015


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Bogusiu, całuję mocno
i serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród Nebel
barbara_kraj... 22:08, 06 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bogusiu, popikowałam stipę. Zostawiłam kilka większych kępek, bo cierpliwości mi brakło, i miejsca
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
paniprzyroda 22:11, 06 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogusiu, doczytałam, że pytałaś o driakiew, u mnie z trzech torebek nasionek wykiełkowało kilka sztuk, no i pytanie, czy dotrwają do sezonu. U Ciebie jak zwykle wszystko pięknie rośnie
____________________
Dwa ogrody
bogumila 19:17, 07 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
nebel napisał(a)
Bogusiu, całuję mocno
i serdecznie pozdrawiam
Ewuniu...miło Cię widzieć.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 19:19, 07 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
barbara_krajewska napisał(a)
Bogusiu, popikowałam stipę. Zostawiłam kilka większych kępek, bo cierpliwości mi brakło, i miejsca
Widziałam...kępki trzeba będzie podzielić...może przy sadzeniu?
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 19:22, 07 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
paniprzyroda napisał(a)
Bogusiu, doczytałam, że pytałaś o driakiew, u mnie z trzech torebek nasionek wykiełkowało kilka sztuk, no i pytanie, czy dotrwają do sezonu. U Ciebie jak zwykle wszystko pięknie rośnie
Myślałam,że coś robię nie tak...ale ona widać kaprysi...szkoda.Dziękuję za wiadomość.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
EPODLAS 23:22, 09 mar 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Bardzo lubię goryczki, za niebieski kolor kwiatów. Niestety nie mam ich w ogrodzie, ale nieraz widziałam w centrach ogrodniczym. W tym roku na pewno kupię. Bogusiu, u mnie nie ma miejsca na sianie w domu. Dlatego kupuje już gotowe rośliny.
____________________
Mój ogród
marzena 23:25, 09 mar 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
ale kolorowo u Ciebie i tyle roślin Ci pięknie rośnie
a u mnie stipy z nasion od Ciebie dobrze sobie radzą
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies