Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

beata_m 21:28, 04 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Madzia wątku jeszcze nie zdążyłam przeczytać ale wizytówka super! Piękny kolorowy ogród, a Rzeszów często odwiedzam bo moja siostra mieszka zaraz za Rzeszowem

podglądać będę przyznaję od razu :*
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Rench 00:19, 06 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Kurcze ,wizytówka fajowa
Co to za roślina taka wysoka z białymi kwiatami duzymi ?
Pokaz ją z bliższa
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Madziarzeszow 15:50, 06 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Kasik dziękuję bardzo i również przesyłam pozdrowienia i życzenia na nowy rok

Małgosiu czekam bardzo na wiosnę i realizację swoich ogromnych planów ogrodowych w tym roku również będzie się działo

Eda dziękuję i pozdrawiam. Klonik jakoś mało w tym roku urósł , przynajmniej tak mi się wydaje. Migdałek piękny , gdyby tylko dłużej kwitł i cieszył oko swoim zachwycającym pięknem

Aniu wcześniej chciałam już zrobić wizytówkę , ale nie byłam i do końca nie jestem dalej zadowolona ze swojego ogrodu , raczej nikt nie powie ,że ma ogród piękny i jest zadowolony z niego w 100 % co rok lepiej i tego będę się trzymała

Agatko kolory przewodnie w moim ogrodzie to róż fiolet i biel , ale wiadomo jak tom jest a to roślinka się spodoba nie w tym kolorze co trzeba , a to gratisik dostanie się i szkoda wyrzucić , a to od kogoś dostanie się piękną roślinkę i po stanowczości ani śladu

Kasik dziękuję , wizytówkę co roku będę odświeżała , w końcu tyle planów i zmian co roku

Bogdziu uwielbiam trawy , ale kompozycji nie ma w tym ani krzty

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 15:54, 06 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Beatko zapraszam serdecznie na kawkę do ogródka

Reniu dziękuję , a roślinka to rodzina bielunia , wiem tylko ,że trująca

wklejam zdjęcie z bliższa a w lecie zapraszam po sadzonkę , jak ma się ją raz , przez kolejne lata wyrastają same małe sadzonki po wysianiu

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 15:56, 06 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
A to moje plany na zmianę malutkiej rabatki , w której zawsze był misz masz

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 16:03, 06 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Główny szkielet rabatki będą tworzyć kule pienne np. trzmielina x2

liliowce miniaturki obwódka rabatki
i trawki na całej rabatce

Wiosna na całej rabacie trawki , czosnki , tulipany






Lato z tyłu jeszcze jeżówki , werbena patagońska , lilie

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
leon60 07:14, 07 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Obejrzałam wizytówkę, dekoracje, poczytałam o planach i macham zmarzniętą łapką W Rzeszowie też takie zimno ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Rench 00:38, 09 sty 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Wow,jaki już plan trzasnęłaś
Fajnie wygląda.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Madziarzeszow 07:25, 09 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witam Was o poranku
Olu zimno i wietrznie , ale śniegu troszkę dosypało to i roślinki jakąś kołderkę dostały

Reniu teraz czas na porządki w zdjęciach , plany ogrodowych zmian i plany pierwszych siewów

Ogólnie rzeczy , na które czasu nigdy nie miałam , albo też mi się nie chciało

Wstawię podsumowanie roku co mi się udało zrobić w tym roku.

Było tak : na środku stała ohydna studnia oraz olbrzymi orzech , który tylko śmiecił



Studnia została obniżona , dookoła założona rabata ,a orzech wycięty i posiana trawka





Na nowej środkowej rabacie zostało wytyczone miejsce na ciurkadełko kule, które w tym roku mam zamiar zakupić , a na razie mój Tigerek świetnie sprawdza się w tej roli leży i czasem też ciurka



Wszystkie rabaty dostały łagodniejsze linie i zostały po części obsypane kamyczkami .










Oraz zostało założone wrzosowisko

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Agania 07:43, 09 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ostro planujesz Madziu, gratuluję, zaraz będziesz sadzić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies