Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

gierczusia 08:25, 04 lut 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nooo zdjęcie po tajniacku zrobiłam z okna ,żeby myśli o inwigilacji nie było... To przyczynek do kwestii : eksponować kontra kwestia : zasłonić... ... A decyzja należy do Ciebie .. Jak będziesz chciała usunąć to daj znać i Ci to wykasuję buziam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 09:31, 04 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Rano zrobiłam zdjęcia naszej atrapy i chciałam Ci je wgrać z pracy... Niestety nie mogę tego zrobić bo mi zamyka program... Nie ma to tamto "duch Szefa czuwa" coby pracownicy się "głupotami" nie zajmowali o poranku Trudno, musze poczekać do fajrantu.
A na razie pozdrawiam zimowo i pracowniczo i życzę miłego dnia
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 18:09, 04 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Po pracy.. oto i zdjęcia... no trudno ukryć że tego typu zabudowa studni jest dość widoczna Ale może akurat się na coś przyda
Obsadzone bluszczem, trzmieliną, powojnikiem... na rabatce wokół m.in. łubiny, nagietki, bratki, dąbrówka i nie wiem co tam jeszcze




____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madziarzeszow 21:00, 04 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Gierczusia no ładnie tak sąsiadki studni robić zdjęcia z ukrycia, a ciekawe co sąsiadka fotografuję?


Aniu nawet nie wiesz jaką szef ma moc wielkąąąą On widzi wszystko tak jak wielki brat .........
Bardzo ładna ta studnia szczególnie z tą trzmieliną

wszystkie super propozycję , ale ja myślałam chyba na razie ją schować, nie wiem jakie rośliny by ładnie wyglądały w tym miejscu i spełniły swoje zastosowanie ,ale tak , by nie utrudniało to pompie pracy i podlewaniu mi moich roślinek , a kiedyś może ją ładnie wyeksponuję, moje decyzje zmienne jak wiatr....
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
anna_g 21:09, 04 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kobieta zmienną jest No i super
Jeśli chcesz ją schować - to też można na obniżona zrobić jakąś pokrywę i na to np. dać donice z kwiatami - cos co pasowałoby do róż... tudzież zapewne całkiem co innego - na pewno ktoś jeszcze coś doradzi
Jednak jakie roślinki to ja Ci na razie nie doradzę - jestem dopiero w stadiu poczwarki może kiedyś się ze mnie wylęgnie ogrodnik
pozdrawiam wieczorową porą - niestety znowu przy pracy
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madziarzeszow 21:14, 04 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu coś dla siebie trzeba o tej porze może jakaś maseczka i kolorowy , słodki drink pod kocykiem?
albo plan nowej rabatki jeszcze lepiej brzmi
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
anna_g 21:17, 04 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Plan nowej rabatki kusi oj kusi Pracuję, ale jak widzisz, żeby mi tak całkiem smutno nie było że o tej porze jeszcze w papiórach muszę siedzieć to ogrodowisko włączone w tle cały czas
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madziarzeszow 21:21, 04 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
ok to nie przeszkadzaj sobie , bo do północy nie skończysz.....
Ja dziś też kiblowałam 2 godz w pracy dla klientki , bo wylatuje na urlop i musi pięknie wyglądać , ale jej zazdroszczę w takie ciepełko o tej porze roku
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
GosiaJoanna 21:54, 04 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Madziarzeszow napisał(a)
Gierczusia gorzej jak sąsiadka Cię zauważy i pomyśli , że to jakaś inwigilacja sąsiedzka......

Ewo mój się tym różni , że będzie miał w maju ok 3 lata i dalej psoci..


A teraz obiecana moja brzydula studnia , myślę , że wybiorę na razie najtańszą wersję i zdejmę jeden krąg , będzie niższa i obsadzę ją jakimiś roślinami , ale nie wiem jakimi ,
w tym roku mam za dużo planów ogrodowych
Napiszcie proszę co o tym myślicie



Hello a co Wy tu kombinujecie ?! Ja też mam studnię tylko, że moja nie wystaje tak z ziemi, wiesz co ja chcę tam wykombinować?....ciurkadełko Buziol
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
grembosia 00:31, 05 lut 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Ja też nie wiem, co Ty kombinujesz. Studni nie trzeba ukrywać, tylko wyeksponować. To fajny, pionowy akcent w ogrodzie!

Masz wiele możliwości jej obłożenia- kamień, cegła, drewno. Nie ściągaj kręgu. Taka moja rada
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies