Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgataBC 14:38, 15 gru 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Alicja169 napisał(a)
Chciałam eMowi pokazać twój warsztat pracy, ale nie mogłam go znaleźć, więc z konieczności przejrzałam po raz kolejny większość twoich stron. Oboje byliśmy zachwyceni tym co pokazujesz i sposobem w jakim to robiszTwoje stanowisko pracy bardzo nam się podoba
Możesz zdradzić jakim aparatem fot. się posługujesz?:Ma bardzo wyraźne kolory i chyba nie robisz już dodatkowego retuszu ?


To dla Ciebie zrobię jeszcze przegląd i podsumowanie pracowni. Od początku do aktualnego stanu.
A co do aparatu to aktualnie używam dwóch. Wcześniej tylko tego pierwszego czyli Nikona p7100 (jego ze względu na fizyczne możliwości ustawień), a od roku mam też Nikona p900. Jeśli dobrze dobiorę parametry i jest pogoda do zdjęć to nic nie muszę poprawiać. Dlatego tak czekam np. aż wyjdzie słońce by wyjść z aparatem. Czasem coś poprawiam w edytorze. Nawet najlepszym aparatem można zrobić kiepskie zdjęcia.
Dobra fotografia to tak naprawdę nie aparat ale wyobraźnia, dobre oko i umiejętność wykorzystania właściwości jakiegokolwiek aparatu. Ale faktycznie te co mam nieco mi ułatwiają. Może kiedyś wrócę do lustrzanek, narazie wystarczą kompakty. A Ty?czym robisz zdjęcia?
To miło, że się Wam podoba to co robię
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 14:38, 15 gru 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Jesień ..







____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 14:39, 15 gru 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403






____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 14:39, 15 gru 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403






____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
sylwia_slomc... 19:21, 15 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Cudnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:21, 15 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
U mnie porównanie z 3 lat
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alicja169 21:57, 15 gru 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Agcia napisał(a)


To dla Ciebie zrobię jeszcze przegląd i podsumowanie pracowni. Od początku do aktualnego stanu.
A co do aparatu to aktualnie używam dwóch. Wcześniej tylko tego pierwszego czyli Nikona p7100 (jego ze względu na fizyczne możliwości ustawień), a od roku mam też Nikona p900. Jeśli dobrze dobiorę parametry i jest pogoda do zdjęć to nic nie muszę poprawiać. Dlatego tak czekam np. aż wyjdzie słońce by wyjść z aparatem. Czasem coś poprawiam w edytorze. Nawet najlepszym aparatem można zrobić kiepskie zdjęcia.
Dobra fotografia to tak naprawdę nie aparat ale wyobraźnia, dobre oko i umiejętność wykorzystania właściwości jakiegokolwiek aparatu. Ale faktycznie te co mam nieco mi ułatwiają. Może kiedyś wrócę do lustrzanek, narazie wystarczą kompakty. A Ty?czym robisz zdjęcia?
To miło, że się Wam podoba to co robię


Takie przeglądy mają swój niezaprzeczalny walor, że gromadzą wszystko w jednym miejscu. łatwiej wtedy ocenić tzw. całokształt
Dzieki, że deklarujesz taki przegląd "warsztatowy"
No tak, wcześniej też posługiwałam się Nikonem, ale jakoś się już "zużył".
Obdarowano mnie Panasonikiem.. i to już nie to. Od samego początku nie byłam zadowolona, i choć nie mam zbyt wiele umiejętności fotograficznych, to jednak marka Nikon to zupełnie co innego.
Cóż ..prezent.. a darowanemu koniowi itd..
Jak nadarzy się okazja to sprawie sobie Nikona
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
AgataBC 11:02, 16 gru 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Zima **







____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 11:02, 16 gru 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403






____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 11:03, 16 gru 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403






____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies