Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przystań

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przystań

kitek81 23:01, 18 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
fajnie kombinujesz z tymi świerkami i hortensjami-na pewno będzie elegancko i pięknie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Keri 10:07, 19 mar 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
O Nieszka dzięki za linka, ze też nie zauważyłam tego wcześniej, super!

Tyle czy wystarczy taka odległość jak mam teraz? chyba trzeba będzię ją podsunąć do góry? jak myślicie?
____________________
Agnieszka Zielona przystań
Keri 17:15, 23 mar 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Kupiłam wczoraj w ikei 4 sztuki kulek bukszpanowych, trzymam je na razie w garażu, dzisiaj podlałam, mam nadzieję że się nie zmarnują i przyjmą później do gruntu. Wyglądają na zdrowe i ładne, piękny mają zapach! Czy ktoś z Was kupował kulki ikeowe w tamtym roku? jak się przyjęły?
____________________
Agnieszka Zielona przystań
kitek81 17:26, 23 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ja tu się podniecam swoimi biedronkowymi zakupami, a tu takie śliczne kulki ktoś ma
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Gosiniak 18:00, 23 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Kuleczki pierwsza klasa, ślicznie wyglądają, ależ wy kusicie w tych wątkach
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Monika 18:50, 23 mar 2013


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 70
Keri napisał(a)
Kupiłam wczoraj w ikei 4 sztuki kulek bukszpanowych, trzymam je na razie w garażu, dzisiaj podlałam, mam nadzieję że się nie zmarnują i przyjmą później do gruntu. Wyglądają na zdrowe i ładne, piękny mają zapach! Czy ktoś z Was kupował kulki ikeowe w tamtym roku? jak się przyjęły?

Witaj Agnieszko

Jutro mój mąż będzie przejeżdżał przez Kraków i ma zlecony zakup bukszpanów.
Czy zostało ich jeszcze?
A co do zapachu, to ja kupiłam w Lidlu takie małe sadzonki, ale wydaje mi się, że nie mają one zbyt ładnego zapachu, chociaż widać, że są piękne i mają ładniudkie przyrosty. Moze to być chyba kwestia użytych nawozów.

Pozdrawiam serdecznie i będę tu zaglądać
____________________
Monika Ogród dla Mamy
nieszka 18:54, 23 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ekstra te kulki!
A w jakiej cenie były?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Keri 18:56, 23 mar 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Moniko, wczoraj było 5 sztuk, ja kupiłam 4, została jedna taka bidulka, dlatego jej nie wzięłam, sprawdź koniecznie na stronie ikei czy będzie dostawa ale szczerze przyznam że raczej teraz ich nie będzie, tak mi się wydaje. Obserwowałam poprzednią dostawę bukszpanów w ikei, szybko się rozeszły, nie zdążyłam pojechać, później do nich dzwoniłam kiedy będą i pojawiły się dopiero za jakiś tydzień-dwóch tygodni.
Sprawdź na stronie albo zadzwoń czy są, bo nie ma sensu żeby mąż przyjeżdżał gdyby został tylko te jeden.
____________________
Agnieszka Zielona przystań
Keri 18:57, 23 mar 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Agnieszko były dokładnie po 49,99.
____________________
Agnieszka Zielona przystań
Monika 22:14, 23 mar 2013


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 70
Keri napisał(a)
Moniko, wczoraj było 5 sztuk, ja kupiłam 4, została jedna taka bidulka, dlatego jej nie wzięłam, sprawdź koniecznie na stronie ikei czy będzie dostawa ale szczerze przyznam że raczej teraz ich nie będzie, tak mi się wydaje. Obserwowałam poprzednią dostawę bukszpanów w ikei, szybko się rozeszły, nie zdążyłam pojechać, później do nich dzwoniłam kiedy będą i pojawiły się dopiero za jakiś tydzień-dwóch tygodni.
Sprawdź na stronie albo zadzwoń czy są, bo nie ma sensu żeby mąż przyjeżdżał gdyby został tylko te jeden.

Sprawdziłam na stronie Ikei i niestety już w Krakowie są niedostępne
Będę dalej polować u siebie.

Życzę spokojnej nocki
____________________
Monika Ogród dla Mamy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies