Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Azyl Amatora

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Azyl Amatora

Robertop 21:56, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
baraga1904 napisał(a)
...cudne podróże...

Dziękuję za odwiedziny. Dzisiaj kolejna porcja zdjęć.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 21:59, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Mala_Mi napisał(a)
Jak było trudno z paszportem, biletami, przewodników nie było, nie było internetu i telefonów to się włóczyłam po świecie, jak jest łatwo to siedzę na dupci... gdzie logika???
Ja wiem... kiedyś były pieniądze za które nic nie można było kupić, a dziś jest wszytko tylko kasy nie ma..
Dziękuję mamie, że mnie wspierała w moim szaleństwie, bo mam tylko tyle co kiedyś.. a teraz mogę oczy cieszyć fotkami innych.. dobre i to.. tylko jak dla mnie to tych fotek za mało
Na taki spływ bym się pisała od razu
Jak znów gdzieś wyparujesz to daj znać.. przyjdę oczy pocieszyć Nie zapominaj o mnie.. kocham podróże.. nawet te wirtualne

A i nie było aparatów fotograficznych innych niż zenith do których nie było możliwości kupienia kliszy A jak już była to po wywołaniu się okazywało, że kolory ma np różowe

Mala_Mi, każdy na podróże ma swój czas. Zdjęć będzie więcej.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 22:00, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Bogdzia napisał(a)
Bali dla mnie brzmi jak bajka. Niestety nie dla mnie już bajki i Bali, musi wystarczyc mój ogród i czasem jakiś inny ale w Polsce. Piękne widoki , cudne podróże. Korzystaj dokąd jestes młody a ja chętnie obejrzę te cuda na zdjeciach. Pozdrówka.

Bogdziu, Twój ogród jest jak z bajki...
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 22:01, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Nikita napisał(a)
Robert, Werona piękna, ale ja wolę jednak Bali...to moje klimaty. Te lasy tropikalne, słońce, lazurowa woda, plaża. Och...może kiedyś .....

Nikita, ja też z tych ciepłolubnych
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 22:03, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
barbara_krajewska napisał(a)
Robercie, podziwiam Twoje zainteresowania, no i możliwości zwiedzania świata.

Ja musiałabym urodzić się na nowo, aby odważyć się na podobne eskapady. W nieodpowiednim czasie się urodziłam. Tak czy siak cieszę się, że obecnie młodsze pokolenia nie mają takich trudnosci, jakie moje pokolenie miało.

Doczytałam, że smakowały Ci bułeczki. A jak z samopoczuciem po zjedzeniu ich na raz w takiej ilości?

Basiu, bułki były przepyszne, ale z ilością przesadziłem
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 22:06, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
october napisał(a)
Witam Fajny ten Twój ogródeczek Bardzo mi się podoba, dużo roślin i już takie dorosłe. Ja dopiero zaczynam tworzyć swój, ale takie widoki jak u Ciebie jeszcze bardziej motywują. Oczami wyobraźni widzę jak kiedyś u mnie będzie tak ładnie.

Pozdrawiam i zapraszam do mnie

october, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Ja też jestem na początku tej drogi. Wpadnę do Ciebie z rewizytą
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 22:07, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Margarete napisał(a)
Wpadłam wraz z wiosną......a własciwie przedwoisniem do ciebie Robercie, bo dawno tu nie zagladałam, alez te twoje wspomnienia z wojazy sa super......mnie tez sie takie podróze marzą.
Pozdrawiam !

Margarete, zapraszam na kolejną porcję wrażeń...
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 22:14, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Tak jak obiecałem teraz kilka zdjęć z Bali:
Hotel cały w kwiatach:

Otoczony laguną:


____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 22:16, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110




____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 22:19, 26 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
W środku tez woda i rośliny:

i oczywiście nie zabrakło basenów:

____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies