Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Azyl Amatora

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Azyl Amatora

Robertop 02:21, 02 paź 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
popcarol napisał(a)
Bali! Super! Jaka trasa, czym lecisz? BKK - Singapur - Bali? Składanka? Jaki koszt (jeśli to nie tajemnica?) SUPER!!

Ja do Cancun się nie wybieram, tylko lot tam jest Mieszkanko znalazłam na niedalekiej wyspie Isla Mujeres, piękne plaże mają i stosunkowo niewielu turystów na m2 (a to wysoki sezon), a i to tylko na 4-5 dni, reszta - zwiedzanie
pozdrawiam!


Karola, lece Warszawa-Frankfurt-Bangkok-Bali a wracam Bali-Singapur-Monachium-Warszawa.
W jedna strone Thai Airways a w druga Singapur Airlines. Cena za 12 dni + hotel5* 4tys zł.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
popcorn 18:54, 13 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow! Rozumiem że już plażujesz? Suuuper miłego!!
Pochwal się po powrocie kilkoma fotkami..
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 12:56, 06 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Heloł
chyba już wróciłeś?? pochwal się paroma fotami chociaż
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 12:57, 06 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
PS a gdzie loty kupujesz/znajdujesz?? Bardzo tania ta wycieczka
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:02, 12 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej!!
własnie zabukowałam lot do cancun na 2 tyg, proszę podziel się swoją wiedzą nt atrakcji, co warto czego nie; czy na wycieczki jeździliście sami, czy kupowaliście zorganizowane, jaki koszt? Będę bardzo wdzięczna
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 13:04, 12 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Robertop napisał(a)


Karola, lece Warszawa-Frankfurt-Bangkok-Bali a wracam Bali-Singapur-Monachium-Warszawa.
W jedna strone Thai Airways a w druga Singapur Airlines. Cena za 12 dni + hotel5* 4tys zł.


Ale super! chyba pora skończyc z robótkami i też gdzieś zacząć wybywać, pozdrawiam, po powrocie pochwal się fotkami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Nikita 08:09, 24 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Robert, gdzie ty się znowu po świecie włóczysz? Wracaj i opowiadaj jak było...
Ja tymczasem w naszych polskich klimatach macham świątecznie

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Robertop 18:24, 05 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Popcarol, Milka, Nikita dziękuję za odwiedziny. Ktos jednak o mnie pamieta Ja o Was też pamiętam i podczytywałem w czasie nieobecności. Miałem małą przerwe ze wzgledu na wyjazdy i nadmiar obowiązków.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 18:27, 05 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
popcarol napisał(a)
hej!!
własnie zabukowałam lot do cancun na 2 tyg, proszę podziel się swoją wiedzą nt atrakcji, co warto czego nie; czy na wycieczki jeździliście sami, czy kupowaliście zorganizowane, jaki koszt? Będę bardzo wdzięczna
pozdrawiam!!


Karola, zycze udanego wyjazdu. Jak masz jakies pytania to pisz. Mysle, ze Ty jestes lepiej przygotowana niż my bylismy Na wycieczki jezdzilismy sami wynajetym samochodem. Pelna improwizacja.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 18:28, 05 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Milka napisał(a)


Ale super! chyba pora skończyc z robótkami i też gdzieś zacząć wybywać, pozdrawiam, po powrocie pochwal się fotkami


Milka, fotki już wkrótce Fajny wyjazd dobry na wszystko...
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies