Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 23:12, 21 sie 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Zaczęłam też tworzyć bukszpanową obwódkę przed bonicą. Wykorzystałam póki co własne sadzonki, ale niestety zabrakło mi na jakieś 1/3 długości. Jutro zobaczę czy się na ryneczku uda coś kupić, a jak nie to muszę internetowo zamówić. Odsunęłam się ponad metr od róż, chyba powinno wystarczyć ...


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
iwka 23:16, 21 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ale trafiłam, dzięki za odp. w sprawie skrzyń
Ogonki fajne, dzisiaj wszyscy dzielą, jutro chyba rozprawię się z moimi evergoldami
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
jolka 23:27, 21 sie 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Atena napisał(a)
Witaj Joluś chwilę mnie u Ciebie nie było a tu takie zmiany Poszalałaś z trawnikiem i idziesz jak burza Konsekwentnie do przodu. A ja coś straciłam wene po urlopie i wakacyjnych wyjazdach.....
Muszę chyba jakiś plan działań jesiennych uskutecznić. Pokaż swoje jeżóweczki jak tam kwitną. Ja dziś nabyłam pierwsze w życiu ogrodowiskowym 3 sztuki, że poszalałam a co
Pozdrowionka


Atenka witaj po przerwie Po wakacyjnych wojażach, wypoczęta, pewnie vena wróci i się ze zdwojoną siłą za ogród zabierzesz Poszłam zobaczyć jakie jeżówki kupiłaś, ale nie ma A moje dzisiejsze załączam: ryneczek lidla w rozkwicie







Kurcze, graby trzeba ciąć.. może jutro??

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
KasiaW76 23:42, 21 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Łomatko ale boskie jeżówki pełnia kolorów
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
jolka 23:44, 21 sie 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Czasem czlowieka ogarnia taka ciemnosc ja tak mam z ogrodem,chodze,chodze przez jakis czas i nic kompletnie zadnego pomyslu, a tak jak wczoraj kosze trawe,kosze i lampka mi sie zaswiecila,ze moze kontynuowac rabatke i nagle mnie olsniewa haha


No widziałam, że kombinujesz dalej z rabatką Zaraz idę zerknąć coś wymyśliła Ja się jeszcze męczę nad wyborem roślinek wzdłuż ścieżki, koło rh. Kiedyś chciałam tam 4 iglaki szczepione na kiju, potem był plan że 4 róże munstead wood, potem myślałam - posadzę jeżówki. W efekcie do dziś nic nie mam. Teraz skłonna jestem "pójść w trawy". Byłam dziś w Gołkowicach, mieli piękne miskanty ML, nie wiem czy jutro z rana nie pojadę ich kupić. To jest to miejsce, cztery zadołowane doniczki wciąż czekają na zastąpienie ich roślinkami. Może więc Morning Lighty?? Chyba będą pasować??



Po drugiej stronie tej ścieżki jest lawenda, róże i też ML. Byłoby więc nawiązanie..Larissy właśnie startują do "drugiego tłoczenia", jak to Madżenka mówi


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
chagall 00:18, 22 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
jolka napisał(a)
Oprócz patrzenia w dal patrzyłam też blisko
Żeby nie było, że mam tylko "ryneczek lidla" troszkę spokojnych hortensjowo-trawowych klimatów



Witam i gratuluję wspaniałego ogrodu
A ta rabata jest cudowna
Pozdrawiam - Anna
____________________
Ania - Atacama pod lasem
KasiaW76 00:42, 22 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Larissa boska a co dałaś po środku za trawkę?
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
paulina_ns 07:43, 22 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ależ u Ciebie pięknie,ostatnio zachwycalam się hortkami, dzisiaj ogromne na mnie wrażenie zrobiła rabatka rozano- lawendowa,cudna!! Pięknie rośnie Ci lawenda, u mnie coś kaprysi. Jeżowki też śliczne i jakie kolorowe widzę,że też masz Kostrzewe sina, ja ostatnio też ją kupiłam, bardzo mi się podoba

Ps. Mogę mieć prośbę do Ciebie? Jak się wybierzesz do golkowic zerkniesz mi czy mają i po ile miskanty gla
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 07:44, 22 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Miskanty glacillimus coś mi się klawiatura ściela na poprzednim poście.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
jolka 17:11, 22 sie 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
KasiaW76 napisał(a)
Łomatko ale boskie jeżówki pełnia kolorów



No jeżówki się rozszalały, muszę się trochę zdoktoryzować z ich rozmnażania,
bo niektóre szczególnie mi się podobają i chętnie bym ich przymnożyła

Myślałam, że dziś ciachnę graba za jeżówkami, ale mi nie wyszło
Musi jeszcze poczekać.
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies