Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

kami 11:41, 01 paź 2016

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 564
Te nowe serby to Ty w tylnej części ogrodu sadzisz, za skrzyniami czy mi się wydaje? I tak po całości w planach?
leon60 18:09, 01 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
jolka napisał(a)

Hehe, może chcesz nasionka??

siewek nie mogę się pozbyć od wiosny ale dziękuję za propozycję
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 18:11, 01 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
serby prześliczne a moje ML na podjazdowej też szykują się do kwitnienia
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 18:29, 01 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jolka napisał(a)

Asia, jak tylko się przyjmą i będą ładnie rosły to je pokocham Mam już serby w górnej części ogrodu wśród jeżówek, ale tak beznadziejnie rosną, że tragedia!! Może tym bardziej się u mnie spodoba
a nie przyrastają czy co?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jolka 21:14, 01 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
kami napisał(a)
Te nowe serby to Ty w tylnej części ogrodu sadzisz, za skrzyniami czy mi się wydaje? I tak po całości w planach?

Tak Kami, nowe serby w części użytkowej ogrodu, można powiedzieć, że z tyłu Nie są one za skrzyniami, tylko w dokładnie przeciwnym narożniku ogrodu. I nie będzie ich po całości, od serbów w stronę skrzyń są posadzone drzewka owocowe. Choć kiedyś się zastanawiałam, czy nie pojechać z nimi po całości, ale nie chcę sobie zasłaniać widoków i przestrzeni. Postaram się machnąć fotkę z góry i wszystko będzie wiadomo

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 21:17, 01 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
leon60 napisał(a)
serby prześliczne a moje ML na podjazdowej też szykują się do kwitnienia


Olusia u Ciebie to wszystko jedno, kwitną czy nie kwitną.. i tak masz prześlicznie

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 21:22, 01 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
nawigatorka napisał(a)
a nie przyrastają czy co?

Asia, glinę tam mam i bardzo podmokły teren. Jest tam pięć serbów, niektóre chyba trzeci raz wymieniane. Nic nie pomaga. Są lekko wyniesione, dodatkowo eM odwodnienie zrobił środkiem rabaty, w efekcie przynajmniej nie żółkną. Może w końcu się zabiorą. Tak czy inaczej to ich ostatnia szansa, bo już postanowione - więcej wymiany nie będzie. Jak wypadną posadzę po prostu coś innego.
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
nawigatorka 23:09, 01 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jolka napisał(a)

Asia, glinę tam mam i bardzo podmokły teren. Jest tam pięć serbów, niektóre chyba trzeci raz wymieniane. Nic nie pomaga. Są lekko wyniesione, dodatkowo eM odwodnienie zrobił środkiem rabaty, w efekcie przynajmniej nie żółkną. Może w końcu się zabiorą. Tak czy inaczej to ich ostatnia szansa, bo już postanowione - więcej wymiany nie będzie. Jak wypadną posadzę po prostu coś innego.
o to już grubsza sprawa widzę.oby się jednak udalo.
Swoją drogą to ciekawe bo Serby z plantacji na której ja kupuje też rosną w glinie.no i na glinie powstają najładniejsze Ogrodowiskowe grody
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Luki 10:42, 02 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
nawigatorka napisał(a)
no i na glinie powstają najładniejsze Ogrodowiskowe grody

Chcesz mocno podpaść co niektórym
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
jolka 11:01, 02 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
nawigatorka napisał(a)
o to już grubsza sprawa widzę.oby się jednak udalo. Swoją drogą to ciekawe bo Serby z plantacji na której ja kupuje też rosną w glinie.no i na glinie powstają najładniejsze Ogrodowiskowe grody


Hehe, no to mam szansę na mojej glinie

Niedzielnym spacerkiem po jesiennym ogrodzie - wspomniane serby.
Tak jak mówiłam, już nie żółkną i nie opadają. Hmm.. może nawet ze trzy z pięciu się zabrały za rośnięcie

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies