Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 22:31, 03 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Toszka napisał(a)
Widzę, że nie tylko ja uważam, ze brązowe trawy są idealne pod kolor buksa Czy ciebie goście także informują, że trawa ci wyschła?

Owszem, zdarzyło się Zresztą po ostatniej zimie sama myślałam, że uschła. Brzydka była, połamana, pokruszona.
Ale obcięłam i dosyć się wzięła Macham kwiatkowo Chyba ostatnie biele tego lata.
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:37, 03 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
lindsay80 napisał(a)
Jolu, piękną masz tą Larissę, urocza róża, czy ona pachnie?

Edyta, nie zauważyłam, żeby larissa pachnęła. Ale ładnie powtarza kwitnienie. Mam nadzieję że jakiś przypadkowy przymrozek jej nie zetnie, bo cała jest w pąkach
I trochę zieloności, w tym platan, którego NIE MA [kurka wodna!! co z nim zrobić ??]


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:46, 03 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Marzenaka napisał(a)
Jola, róże piękne, jakby lato dopiero było.

No dokładnie Ale już chyba niedługo. Słyszałam, że jutro dwa stopnie ma być!! Brr.. Macham hortensjowo



PS. zastanawiam się, czy jest możliwe zrobienia z tego "torchatego marikena" w miarę regularnej kulki??
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:53, 03 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
malgol napisał(a)
Dawno mnie tu nie było ,ale nadrobiłam Jest pięknie jak zawsze,ale skarpa...super Lariski-rewelacja, jakby nie zauważyły,że już jesień A rabata hortensjowa zachwyca niezmiennie!Nie będę cytowała fotek bo musiałabym wszystkie( łącznie z werbenowa

Gosia, cieszę się że wpadłaś Lariskami wczoraj oglądałam, są całe w pąkach. Mam nadzieję, że zdążą się otworzyć. Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Werbenowej nie cytuj, dorzucę wczorajszą - bardziej intensywną w kolorze


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:02, 03 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
Joluś noooo kochana jak mogłaś no jak...
tak bez naawet smsa że serby masz >>>>!!!!??? foch heheh żartuję kochana - śliczne tfu tfu a buksa nie wzięłam bo wiesz że ja nie buksowa a mojego zsikanego dziada szkoda mi było wywalić to go pociachałam i wsadziłam a co z niego bedzie zobaczymy cmok cmok


Hehe, no mam te serby Jeden mniejszy, drugi większy.. jeden chudszy, drugi grubszy Ot, życie No ale dobra, wsadzone są, mają rosnąć. Poza tym w tamtym kącie mały bajzlownik mi się zrobił, ale do wiosny coś wykombinuję



Ostatnio się pojawiło pytanie, jak się mają serby do skrzyń warzywnych.
Zatem w celu wyjaśnienia - serby przez buraczki Znajdują się one dokładnie po przeciwnych stronach ogrodu.

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:08, 03 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
iwonkap napisał(a)
Podglądam sobie, wzdycham a och podpytam o miłorząb na hortensjowej -pamiętasz moze na jakiej wyskości jest szczepiony ?


Hej Iwonka Mariken szczepiony na wysokości coś około 180 cm. Jakby coś... mogę sprawdzić dokładniej. Dopiero co pisałam, że mnie denerwuje .. taki torchaty Mam nadzieję, że się przynajmniej wybarwi jak należy.

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:18, 03 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
A jeszcze doniesienie ze skarpy
Irga żyje swoim życiem, rozchodniki chyba też, a rozplenica.. okaże się wiosną


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
nawigatorka 23:24, 03 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jaka masz zatem powierzchnię ogrodu skoro buraczkom tak daleko do Serbów?
Piękne te faliste widoki za i przed płotem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
m_gocha 00:07, 04 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Nooo kochaaaana... szalejesz
Ledwo pojawił się temat skarpy a tu już irgi zamówione - wsadzone. Wrzosy w jednym dniu zakupione i już pięknie rosną. Że już nie wspomnę o serbach

Ciekawa jestem jak Ci się spisywały skrzynie w warzywniku. Bo tak trochę chodzi mi po głowie lekkie przeorganizowanie mojego warzywnika

No i jeszcze raz muszę pozachwycać się cudną rabatą rozchodnikowo-werbenową
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
jolka 06:48, 04 paź 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
nawigatorka napisał(a)
Jaka masz zatem powierzchnię ogrodu skoro buraczkom tak daleko do Serbów? Piękne te faliste widoki za i przed płotem


Asia, działka 20 arów.A widoczki owszem ładne. Nie umiem robić nocnych zdjęć, ale jak jest ciemno to też wygląda ciekawie. Milion światełek w sądeckiej kotlinie jak na dłoni

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies