Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na górce

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na górce

anna_pisalska 21:55, 16 maj 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Hej,dzięki za odwiedziny. Wrzucam kilka moich roślinek




____________________
Ania - Ogród na górce
JoannA 22:38, 16 maj 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Śliczne Aniu, subtelnie.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
anna_pisalska 21:31, 17 maj 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Dziękuję Asiu. W tym roku jakaś romantyczna jestem. W zeszłym roku było fioletowo, czerwono, żółto i srebrno-zielono, słowem energetycznie. Najfajniejsze w tym jest to, że ogród odzwierciedla nasze nastroje, stan ducha i możemy sobie w donicach poszaleć
Dziś wróciłam późno ale zrobiłam kilka fotek
Tu zaczyna się murek

i ciągnie się


ciągnie

a ja sadzę i końca nie widać
____________________
Ania - Ogród na górce
anna_pisalska 21:44, 17 maj 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Roślinki jeszcze małe i w ilościach niewielkich na murku ale może za parę lat uzyskam zamierzony efekt Sprawcą największych szkód jest ten oto osobnik

nasz kochany
A to tęcza zeszłoroczna

____________________
Ania - Ogród na górce
ana_art 21:54, 17 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
aaa ja bym chciała tyle przestrzeni bo mi brakuję... chociaż mój M twierdzi że wystarczy
bardzo ladny ten murek, on idzie przez całą działkę?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:56, 17 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
na murku widzę chyba trzmielinę taka co to poszła w górę? przytnij ją daj do ukorzeniacza i będziesz miała kolejną, fajnie się rozrasta
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
JoannA 22:10, 17 maj 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Ania romantyczna, romantyczne wieczorne fotki. Murek z kamienia super, a jak roślinki podrosną będzie świetny efekt. A może floksy szydlaste warto by posadzić, takie kolorowe poduchy fajnie by tu wyglądały.
Jesli chcesz jesienią moge dla Ciebie wykopać hosty (foto u mnie) to je podzielisz, kępy już duże to sporo wyjdzie, ciemno różowe floksy też mam więc się podzielę.Posiałam dzwonek karpacki, rudbekię czerwoną i trytomę, to byliny, sadzonki będą do rozdania bo dla siebie tylko parę zostawię.
Osobnik nie wygląda na szkodnika, ślepka piękne i takie niewinne
pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
renatamama3 22:55, 17 maj 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Aniu u mnie 2 parapety biało -niebieskie,jeszcze jeden muszę obsadzić w tej samej kolorystyce.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
anna_pisalska 11:11, 18 maj 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
JoannA napisał(a)
Ania romantyczna, romantyczne wieczorne fotki. Murek z kamienia super, a jak roślinki podrosną będzie świetny efekt. A może floksy szydlaste warto by posadzić, takie kolorowe poduchy fajnie by tu wyglądały.
Jesli chcesz jesienią moge dla Ciebie wykopać hosty (foto u mnie) to je podzielisz, kępy już duże to sporo wyjdzie, ciemno różowe floksy też mam więc się podzielę.Posiałam dzwonek karpacki, rudbekię czerwoną i trytomę, to byliny, sadzonki będą do rozdania bo dla siebie tylko parę zostawię.
Osobnik nie wygląda na szkodnika, ślepka piękne i takie niewinne
pozdrawiam serdecznie


Oczywiście, że chcę Uwielbiam hosty a floksy szydlaste powsadzałam fioletowe. Różowych jeszcze nie mam W ogóle potrzebuję wypełniaczy w ilościach hurtowych
____________________
Ania - Ogród na górce
anna_pisalska 11:15, 18 maj 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
ana_art napisał(a)
aaa ja bym chciała tyle przestrzeni bo mi brakuję... chociaż mój M twierdzi że wystarczy
bardzo ladny ten murek, on idzie przez całą działkę?


Nie, może jakieś 40% długości działki
____________________
Ania - Ogród na górce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies