Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Niekończąca się Opowieść

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Niekończąca się Opowieść

Dominiqa 07:23, 03 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 89
Witam serdecznie wszystkich ogrodników i ogrodniczki .....
Od jakiegoś czasu zaglądam do Was, czytam, przeglądam i podglądam, aż dziś rano nie mogąc już spać (jestem rannym ptaszkiem, a synuś u Babci) postanowiła że do Was bardzo chętnie dołączę.
Bardzo mile jestem zaskoczona, bo w dzisiejszych czasach jak widać po Was wszystkich.... jest jeszcze masę fantastycznych ludzi, ciepłych,uczynnych, wesołych .....
Może kilka słów o mnie. Jestem zoną i mamą 4-letniego Samuelka, a dotego z zamiłowania próbuję być ogrodnikiem.....bo jak sam wątek mówi, praca w ogrodzie to też dla mnie taka psychoterapia....heheh
2 lata temu wprowadzilismy sie do domu rodzinnego mojego męża, niestety bardzo zaniedbanego, bo mieszkał tu mój teść, który z racji wieku (86 lat) nie dawał sobie z tym wszystkim rady...
No ale my daliśmy sobie radę....
Dom ma 65 lat i jest drewniany, a ja marzyłam drewnianym domu, choć przyznam ze przy remoncie...jeszcze nie skonczonym....dostawałam białej gorączki, czego nie dotknęliśmy....wychodziło 1000 innych problemów i rzeczy i do tej pory załuję że nie postawiłam na swoim inie budowaliśmy nowego domu.
Działka jest duża, powiedzmy prostokątna (53 ary) wiąc sporo pracyi pieniędzy trzeba włożyć, ale ja sie bardzo cieszę z tej przestrzeni...
Niestety mój mąż nie podziela moich pasji i bardziej pracuje w ogrodzie z "nacisku i obowiązku- że tak powiem".
Dość przynudzania...
Wktótce zamieszczę zdjęcia - chciałabym Wam pokazać wszystko od początku i z Wami pracować w naszych ogrodach...
Bo przecież WIOSNA na karku ....HURA
Serdecznie wszystkich pozdrawiam
____________________
Dominika- Ogród- Niekończąca się opowieść
Daneczka69 09:32, 03 mar 2013


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
Witaj
Czekam na zdjęcia ogródka i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Daneczka :)
Gardenarium 12:28, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witamy, je też lubię stare domy, to fajnie że go podratowaliście i będzie służył kolejnym pokoleniom.

Będę się przyglądać Twojej historii i kibicować
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mirka 12:52, 03 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witaj fajna historia się zaczynaczekamy na zdjecia z jakiego rejonu jesteś?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Gardenarium 12:59, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na powitanie wklejam Ci mój ulubiony stary dom drewniany - to dom Christophera LLoyda
w Great Dixter i ma już kilkaset lat (pochodzi z połowy XV wieku)



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Moniika 13:34, 03 mar 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj bardzo lubię takie stare domy, chętnie Twój zobaczę i będę śledzić postępy w ogrodzie ! Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
romka 15:06, 03 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
remont starego domu to zawsze wielkie wyzwanie i kosztowne... dlatego kłaniam się nisko....
mężem się nie martw... mojego to nawet trawa gryzła, a teraz.... no może nie jest idealnie jeszcze, ale coraz bardziej angażuje się w prace, podczytuje ogrodowisko itp. więc jest na dobrej drodze... z Twoim też tak będzie
czekam na fotki
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Dominiqa 17:26, 03 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 89
O jak miło, że już miałam gości
Mieszkam niedaleko Tarnwa w małym miasteczku Tuchów
A moją historie zacznę od powodzi w 2010 roku- zalany ogród przed domem i cała piwnica, na szcęście dom stoi juz na skarpie i woda nie weszła do części drewnianej, czyli mieszkalnej
Tak to wyglądało i piwnica również podobnie,Mieszkamy niestety albo stety nad rzeką Białą a w 2010 2 razy zalała Tuchów- powódz stulecia.
Niektórzy nie mieli tyle szczęścia i zalane mieli całe domy,
____________________
Dominika- Ogród- Niekończąca się opowieść
Dominiqa 17:42, 03 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 89
A to widok na dom i troszkę ogród zanim przeprowadziliśmy się na stałe
____________________
Dominika- Ogród- Niekończąca się opowieść
Dominiqa 17:44, 03 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 89
wieczorem więcej bo obowiązki wzywają .....
Danusiu nasz dom jest co prawda z zeszłego wieku .... ale tylko z 1947 r
____________________
Dominika- Ogród- Niekończąca się opowieść
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies