Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Francuskiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Francuskiej

jagoda99 21:11, 23 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Piekne ozdoby a pierniczki o matuszewo sa pieknie polukrowane
Jestes bardzo zdolna kobieto
Zyczenia Swiateczna zostawiam dla calej rodzinki
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
GorAna 22:29, 23 gru 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Wszystko piękne....ale pierniczki powalają
Zdrowych i pogodnych Świąt
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
malgorzata_s... 23:45, 23 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ozdoby przecudnej urody Życzenia spokojnych , radosnych i rodzinnych Świąt zostawiam
Buźka i uciekam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Magdalenka 23:47, 23 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ozdoby przecudnej urody Życzenia spokojnych , radosnych i rodzinnych Świąt zostawiam
Buźka i uciekam


Właśnie Gosiu od Ciebie wróciłam. Pięknie dziękuję za miłe słowa i za życzenia.
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 23:47, 23 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
GorAna napisał(a)
Wszystko piękne....ale pierniczki powalają
Zdrowych i pogodnych Świąt


Dziękuję Aniu.
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 23:51, 23 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
jagoda99 napisał(a)
Piekne ozdoby a pierniczki o matuszewo sa pieknie polukrowane
Jestes bardzo zdolna kobieto
Zyczenia Swiateczna zostawiam dla calej rodzinki


Dziękuję Jagódko. Pierniki "odkryłam" w ubiegłym roku. Teraz będę je piec z dziećmi co roku, to będzie taka nasza tradycja.
Pięknie dziękuję za życzenia. Tobie i Twojej rodzinie życzę radosnych i spokojnych Świąt.
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 00:09, 24 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ania74 napisał(a)
Witam! Świetnie wyglądają Twoje ozdoby!!! Wianki boskie! Mówię szczerze! No i naprawdę przepiękne pierniki! Masz kobieto zręczne ręce, a właściwie talent... Ja mam upieczone pierniki, ale jeszcze niepolukrowane Kiedyś też nie przepadałam za piernikami, ale od kilku lat pieczemy wg fajnego przepisu, dzięki któremy pierniczki są po prostu boskie. Mięciutkie od początku do końca, rozpływają się w ustach, pychota!
U mnie przygotowania do świąt ciągle w powijakach... Adaś (najmłodszy) trochę choruje, nie śpi za dobrze i tym samym zabiera mi moje cenne wieczorne godziny. Starszaki też chorowali, ale na szczęście już dochodzą do siebie.
Bardzo spodobał mi się kosz wiklinowy z gałązkami żywotnika i chyba brzozy... Kurczę! Takie proste a jak pięknie wygląda... Może jeszcze zdążę od Ciebie go zgapić A te czerwone kuleczki to z czego są?
Zdrówka dla synka... my jeszcze na szczęście nie przerabialiśmy anginy...


Witaj Aniu. Dawno Cię nie było, ale tak to jest jak choroba w domu a Święta za pasem.
Po raz kolejny dziękuję za miłe słowa Ozdoby świąteczne u mnie zawsze jakieś były, ale wianki robię dopiero 2 rok- dzięki inspiracjom z Ogrodowiska no i pierniki też 2 rok. Lukrowanie zajmuje dużo czasu, ale nawet to lubię. Też mam jeszcze dopieczoną partię pierników i chyba już ich nie polukruję tak ładnie, zrobię jakieś bazgrołki- chyba, że mi się odmieni
W koszu gałązki z... nie wiem właściwie z czego. Kupiłam na kiermaszu świątecznym. A te kulki są na 1 gałązce, kupione w ub. roku w kwiaciarni.

Buziam gorąco i mykam do Ciebie.
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 00:24, 24 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Wstawię jeszcze ostatnie zdjęcia wianków i uciekam spać.

Te dwa wianki są na prezent dla sióstr.
Niebieski




____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 00:27, 24 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Złoty


____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 00:31, 24 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
I różowy. Jest dla mnie. Świeżo robiony. Córci na pewno się spodoba- z wiadomego powodu
W sumie zrobiłam 5 wianków. Mogłabym jeszcze kilka zrobić, ale już czasu brak. W przyszłym roku zacznę szybciej


____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies