Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Francuskiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Francuskiej

Magdalenka 10:38, 17 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ostatnio, oprócz przygotowań do Świąt, robiliśmy z dziećmi choinkę i ozdoby choinkowe z recyklingu- na konkurs w przedszkolu. Oto efekt naszej pracy





W piątek wyniki konkursu. Trzymajcie kciuki
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 10:46, 17 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
I polukrowane pierniki Część wisi na choince, a część dam mamie.




____________________
Magda Na Francuskiej
dominika_rew 14:19, 17 gru 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Super pierniczki chyba zrobię u siebie drugą partię jednak, bo ostatnia nie dotrwała do świąt
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Magdalenka 14:58, 17 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
dominika_rew napisał(a)
Super pierniczki chyba zrobię u siebie drugą partię jednak, bo ostatnia nie dotrwała do świąt

Dzięki Dominiko. Za piernikami nie przepadam-choć z nadzieniem to nawet zjem. Lubię je piec i potem lukrować. Kilka tyg. temu nastawiłam ciasto na piernik staropolski, może dziś upiekę, a z reszty będzie partia pierników bez lukru- dla moich dzieci

____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 23:41, 22 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
W końcu i ja wstawię swoje tegoroczne ozdoby Świąteczne. Zrobiłam 4 wianki, 2 dla mnie i 2 dla sióstr na prezent. Może jutro zrobię jeszcze jeden- jak się wyrobię z resztą zajęć.

Wianek z gałązek tui i świerka. Chciałam powiesić na furtce, ale bałam się, że ktoś go zniszczy. Wisi więc na kratce przy tarasie.






____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 23:46, 22 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Kolejny zawisł na drzwiach, dodałam do niego złotą zawieszkę. Jutro postaram się zrobić aktualne zdjęcie.

Kolorystyka jak u Danusi



____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 23:50, 22 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266



____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 23:55, 22 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Trochę Świąt przed domem




____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 00:02, 23 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
U mnie trawki też dostały czerwone kokardki bardzo mi się podobają



____________________
Magda Na Francuskiej
Ania74 07:53, 23 gru 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witam! Świetnie wyglądają Twoje ozdoby!!! Wianki boskie! Mówię szczerze! No i naprawdę przepiękne pierniki! Masz kobieto zręczne ręce, a właściwie talent... Ja mam upieczone pierniki, ale jeszcze niepolukrowane Kiedyś też nie przepadałam za piernikami, ale od kilku lat pieczemy wg fajnego przepisu, dzięki któremy pierniczki są po prostu boskie. Mięciutkie od początku do końca, rozpływają się w ustach, pychota!
U mnie przygotowania do świąt ciągle w powijakach... Adaś (najmłodszy) trochę choruje, nie śpi za dobrze i tym samym zabiera mi moje cenne wieczorne godziny. Starszaki też chorowali, ale na szczęście już dochodzą do siebie.
Bardzo spodobał mi się kosz wiklinowy z gałązkami żywotnika i chyba brzozy... Kurczę! Takie proste a jak pięknie wygląda... Może jeszcze zdążę od Ciebie go zgapić A te czerwone kuleczki to z czego są?
Zdrówka dla synka... my jeszcze na szczęście nie przerabialiśmy anginy...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies