Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Francuskiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Francuskiej

Ivvvona 21:58, 27 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Witaj Magdo! Po Twojej wizycie u mnie przybiegłam zobaczyć Twój ogród i jestem zachwycona! Jest ślicznie i kolorowo. Masz bardzo ładne i zadbane rośliny a ogród prezentuje się pięknie o każdej porze roku. Pozdrawiam i będę zaglądać.
____________________
W ogródku Iwony
paniprzyroda 22:03, 27 sty 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Na sanki zapraszam do siebie Pięknie zaczęłaś z pracami
____________________
Dwa ogrody
GorAna 22:11, 27 sty 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Magdziu, widzę, że praca twórcza i Ciebie nie ominęła...przepiękne puzderka...a mówią,że ludzie talentu nie mają...to nieprawda
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Enya73 22:12, 27 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj, jak ja mogłam przegapić taki fajny wątek Ale nadrobiłam zaległości i już wiem, że będę tu częściej zaglądać po energetyczne kolorki Ładne wianki hand made i decoupage, czyli wszystko to, co lubię Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Ania74 22:33, 27 sty 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
A ja postanowiłam bezczelnie ukraść Twój pomysł na pergolę, tzn. dostawię kraty w niewielkiej odległości, powiększy to optycznie samą pergolę i zacieniony obszar oraz pozwoli mi założyć rabatę przy wiacie. Ha! Ależ jestem bezczelna! I jeszcze mnie to cieszy...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Magdalenka 22:43, 27 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Oj, jacy mili goście do mnie zawitali. Bardzo się cieszę z tylu miłych słów

Ivvvona zapraszam o każdej porze, choć u mnie zimą raczej nie ma co oglądać. Rośliny jeszcze małe, zza płotu widać sąsiadów.

Mariolu- paniprzyrodo pięknie dziękuję za pochwały. Tak miłe słowa z ust mistrzyni to dla mnie wielka radość

Aniu, lubię od zawsze rękodzieło wszelkiej maści. Jako nastolatka próbowałam haftu krzyżykowego, richelieu, układałam suche bukiety... Marzeniem mym jest stworzyć dla moich dzieci pamiątki z dzieciństwa, które później będą pokazywały swoim dzieciom. Po cichu marzę o patchworkowych narzutach na łóżko własnoręcznie uszytych...ale nie mam maszyny do szycia i nawet nie wiem, jak się do tego zabrać. Może kiedyś mi się uda

P.S. Moja babcia (93 lata), w swoich skarbach ma własnoręcznie wyhaftowaną krzyżykami kapę. Jak była panną, utkała sama lniane płótno, wyszyła piękny motyw kwiatowy, zrobiła mereżkę i ozdobne frędzle...ta pamiątka jest w prawie idealnym stanie, ma ponad 70 lat. Oj, co ja bym dała aby ją mieć

Anita cieszę się, że do mnie zajrzałaś. Kolorki u mnie dopiero na wiosnę, mam nadzieję, że wszystko co posadziłam, zakwitnie

Pozdrawiam ciepło.
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 22:45, 27 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ania74 napisał(a)
A ja postanowiłam bezczelnie ukraść Twój pomysł na pergolę, tzn. dostawię kraty w niewielkiej odległości, powiększy to optycznie samą pergolę i zacieniony obszar oraz pozwoli mi założyć rabatę przy wiacie. Ha! Ależ jestem bezczelna! I jeszcze mnie to cieszy...


A zgapiaj ile chcesz. Miło mi, że znalazłaś u mnie jakąś inspirację
____________________
Magda Na Francuskiej
Ania74 22:52, 27 sty 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
A mnie nie ciągnie w ogóle do prac ręcznych, przez co rozumiem właśnie wyszywanie, druty itp. Nie mam do tego cierpliwości. Za to moja mama... to w rodzinie legenda haftu richelieu Ja natomiast w okresie "przed dziećmi" zainteresowałam się akwarelą z niezłym chyba skutkiem. Ale na razie odłożyłam farby do szafy i czekam na lepsze czasy Na pewno do tego wrócę, bo malowanie jest całkiem magiczne... Aż się rozmarzyłam... Może wrzucę coś na swoim profilu... choć to zupełnie nie związane z ogrodem... ale i wtedy nie miałam ogrodu
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Magdalenka 22:59, 27 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ania74 napisał(a)
A mnie nie ciągnie w ogóle do prac ręcznych, przez co rozumiem właśnie wyszywanie, druty itp. Nie mam do tego cierpliwości. Za to moja mama... to w rodzinie legenda haftu richelieu Ja natomiast w okresie "przed dziećmi" zainteresowałam się akwarelą z niezłym chyba skutkiem. Ale na razie odłożyłam farby do szafy i czekam na lepsze czasy Na pewno do tego wrócę, bo malowanie jest całkiem magiczne... Aż się rozmarzyłam... Może wrzucę coś na swoim profilu... choć to zupełnie nie związane z ogrodem... ale i wtedy nie miałam ogrodu


Właśnie wróciłam od Ciebie
Moja mama też kiedyś intensywnie haftowała i wyszywała szydełkiem. Szkoda, że tego mnie nie nauczyła, bo bardzo podobają mi się te wszystkie cudeńka, jakie można stworzyć. Teraz mi się nie chce tego uczyć. Wrzucaj zdjęcia, bardzo chętnie popatrzę na Twoje dzieła
Moje też nie ogrodowe, ale jakby co, to motyw roślinny jest
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 14:36, 29 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Jako, że dziś dzień czerwony, przejrzałam swoje zdjęcia i kilka energetyzujących znalazłam.



____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies