Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Francuskiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Francuskiej

Magdalenka 10:52, 27 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
A teraz troszkę zimy. Śniegu mało, ledwo zakryte roślinki. Temp. w nocy -12, w dzień -7. Wczoraj świeciło piękne słonko, wybrałam się z dziećmi na sanki...ale nie dało się ślizgać.
Kilka fotek zimowego ogrodu



____________________
Magda Na Francuskiej
Ania74 13:24, 27 sty 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witaj również!
Zaglądam regularnie, ale siedzę cicho, tylko podczytuję. Ale dla porównania koniecznie pstryknę dzisiaj jakieś zdjęcie, żebyś mogła zobaczyć ile u nas śniegu. Bo rozumiem, że te zdjęcia u Ciebie to świeżutkie?

Niezłe zajęcie sobie znalazłaś no no... Bardzo fajnie wyszło!
Pozdrawiam ciepło!
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Magdalenka 13:33, 27 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ania74 napisał(a)
Witaj również!
Zaglądam regularnie, ale siedzę cicho, tylko podczytuję. Ale dla porównania koniecznie pstryknę dzisiaj jakieś zdjęcie, żebyś mogła zobaczyć ile u nas śniegu. Bo rozumiem, że te zdjęcia u Ciebie to świeżutkie?

Niezłe zajęcie sobie znalazłaś no no... Bardzo fajnie wyszło!
Pozdrawiam ciepło!


Jako że jest zima i nic ciekawego się nie dzieje, częściej czytam i oglądam wątki innych. Ale od ok. 2 tyg. mam inne zajęcie. Cieszę się, że Ci się podoba
Zdjęcia zimy z wczoraj. Mogłoby jeszcze trochę śniegu spaść- dla dzieci i dla ogrodu- byle nie za dużo.
Wstawiaj swoją zimę
____________________
Magda Na Francuskiej
Ania74 13:44, 27 sty 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
A spytam tylko... Co to za akcja była z tymi kolorowymi dniami na forum? Chyba coś przegapiłam...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Magdalenka 13:52, 27 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ania74 napisał(a)
A spytam tylko... Co to za akcja była z tymi kolorowymi dniami na forum? Chyba coś przegapiłam...


Ja też większość dni przegapiłam. Danusia na FB zapodała fajny pomysł na kolorowe dni- każdy dzień miał przypisany kolor i wstawiało się zdjęcia roślin/ kwiatów w tym kolorze. Fajna zabawa, szczególnie gdy na dworze aura raczej ponura.
____________________
Magda Na Francuskiej
Ania74 13:58, 27 sty 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Zgadzam się, że pomysł przedni... przegapiłam niestety, bo ostatnio ryję internet w poszukiwaniu orbitreka. Mąż miał kontuzję kolana, poza tym ma sporą nadwagę i przydałoby mu się takie ustrojstwo.
A i ja oczywiście skorzystam, bo ostatnio zaczynam odczuwać skutki "mamowania" przez duże M. Zwłaszcza zimą. Sadełko się odłożyło tu i tam. Ciągle tylko z domu do samochodu, do biura i spowrotem. W domu raczej wysiłek statyczny czyt. noszenie najmłodszego, porządki... a kiedyś dość intensywnie się ruszałam i brakuje mi tego. Czyham obecnie na jakieś ciekawe promocje, bo już bym chciała kręcić płozami
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Magdalenka 14:14, 27 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ania74 napisał(a)
Zgadzam się, że pomysł przedni... przegapiłam niestety, bo ostatnio ryję internet w poszukiwaniu orbitreka. Mąż miał kontuzję kolana, poza tym ma sporą nadwagę i przydałoby mu się takie ustrojstwo.
A i ja oczywiście skorzystam, bo ostatnio zaczynam odczuwać skutki "mamowania" przez duże M. Zwłaszcza zimą. Sadełko się odłożyło tu i tam. Ciągle tylko z domu do samochodu, do biura i spowrotem. W domu raczej wysiłek statyczny czyt. noszenie najmłodszego, porządki... a kiedyś dość intensywnie się ruszałam i brakuje mi tego. Czyham obecnie na jakieś ciekawe promocje, bo już bym chciała kręcić płozami

hihihi, a ja niedawno sprzedałam swojego orbitreka, bo tylko zajmował miejsce, a ja prawie wcale na nim nie ćwiczyłam. Mam ten sam "problem" co Ty. Obiecałam sobie, że w końcu zapiszę się na jakieś zajęcia... jest tylko problem- u nas w mieście ciekawe zajęcia ruchowe są raczej po południu i wieczorem. Ja mam czas tylko do 13, bo potem odbieram dzieci z przedszkola. A mój M pracuje do wieczora, wraca po 20, a wtedy to już te wszystkie kluby się zamykają. No ido południa zostaje mi jakiś TBC, ABT i brzuchomania. Dobre i to. Po feriach muszę się tym poważniej zająć. Może się wkręcę i jakiś efekt z tego będzie.
____________________
Magda Na Francuskiej
Ania74 14:51, 27 sty 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
No proszę Ja natomiast pracuję do 15, potem dom, dzieci i czas mam też dopiero po 20, często już jestem dobrze padnięta i sama się zastanawiam, czy dam radę jeszcze ćwiczyć. Poważnie się zastanawiam nad wypożyczeniem sprzętu na miesiąc, a potem dopiero podjąć decyzję co dalej czy kupować czy odpuścić. My mieszkamy na wsi i co prawda są jakieś zajęcia organizowane gdzieś tam, ale jakoś nigdy nie lubiłam tego typu sportu... Bieganie wiąże się z tym, że trzeba opuścić domostwo, więc orbitrek wydaje się najlepszym wyjściem... Przynajmniej będe miała moje rojbry na oku
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
malgorzata_s... 16:36, 27 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Piękne prace pokazujesz a fiolet zachwycający Plany robicie na rozruch a ja mam sporo czasu bo dzieci juz mamy nie potrzebują a chęci brak: Za to na podjadanie chęci są No i co z tym począć
Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Magdalenka 17:48, 27 sty 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Piękne prace pokazujesz a fiolet zachwycający Plany robicie na rozruch a ja mam sporo czasu bo dzieci juz mamy nie potrzebują a chęci brak: Za to na podjadanie chęci są No i co z tym począć
Pozdrawiam.


Dzięki Gosieńko.
U mnie też chęci brak, jest raczej mus się w końcu ruszyć. Plan jest, teraz trzeba go zacząć realizować
Z podjadaniem też grzeszę. Od wczoraj zajadam się tortem, pychota a jeszcze tak dużo go zostało. No mus jeść przecież nie wyrzucę.
____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies