Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

yolka 21:44, 29 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)
O kurcze a u mnie w piwnicy tylko ogórki i sok malinowy. Trzeba będzie sie wziąc do roboty.

a sosik Uncle Bens widziałaś?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:47, 29 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Viola napisał(a)
W piwniczce jak w sklepie Postaw tam skarbonkę i przy każdych "zakupach" wrzucajcie parę złoty. Zobaczysz ile się nazbiera Wspaniałe zapasy

Dobry pomysł, a wiosną sprawię sobie prezent za poniesiony trud.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 21:50, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)

a sosik Uncle Bens widziałaś?


Twój widziałam a mojego jeszcze nie ma. Muszę troche sałatki kapuściano -ogórkowej zrobic, potem kapuste zakisic, ziemniaki kupic (niestety kupne bedą) a więcej nie robię , buraki i owoce mrożę i leczo również i co mi tam jeszcze do głowy przyjdzie. Z mrozeniem mniej pracy a ja leniwa juz jestem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Agania 21:53, 29 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Joluś smaka narobiłaś, ale masz spiżarkę impo...................nującą, mnie brakuje na to czasu, ale może kiedyś

Na razie wędzimy co nie co w tym roku po raz pierwszy

Miłego weekendowania
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
yolka 21:55, 29 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


Twój widziałam a mojego jeszcze nie ma. Muszę troche sałatki kapuściano -ogórkowej zrobic, potem kapuste zakisic, ziemniaki kupic (niestety kupne bedą) a więcej nie robię , buraki i owoce mrożę i leczo również i co mi tam jeszcze do głowy przyjdzie. Z mrozeniem mniej pracy a ja leniwa juz jestem.

Ja na mrozonki mogę przeznaczyc tylko 1 szufladę w zamrażarce. mam tam truskawki, groszek, szpinak, porzeczki i bób
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Agania 21:56, 29 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)

Przepis na ten sos jest w wątku załozonym w dniu dzisiejszym przez Toszkę i nazywa się Sos słodko-kwaśny. Ale jestem szybka już go zrobiłam , ale bez pędów bambusa bo nie było w markecie. Zrobiłam połowe porcji, bo nie miałam tyle pomidorów i duzego gara. Sos jest pyszny a emowi aż po brodzie leciało , dostał troche przed zapakowaniem do słoików


Joluś z braku czasu podrzuć mi linka

Z góry dzięki wielkie...aleś zapracowana
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
yolka 22:02, 29 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Agania napisał(a)
Joluś smaka narobiłaś, ale masz spiżarkę impo...................nującą, mnie brakuje na to czasu, ale może kiedyś

Na razie wędzimy co nie co w tym roku po raz pierwszy

Miłego weekendowania

Tez sie sadzę na wędzarnię, choć zbyt często wędzonego jeść nie nalezy to pewnie lepiej niz kupione. Ja piekę mięsko z przyprawami i plasterki na kanapeczki. Robie od kiedy mój znajomy podejrzał jak sie robi niektóre wyroby w masarni. Oto przepis Do urzadzenia podobnego do betoniatki włozono: 7 wiader wody, 2 wiadra resztek miesno - tłuszczowych łącznie ze skórami, potem przyszedło pan i z jakiegoś pojemnika sypnął 2 garście czegoś i po 5 minutasch wylano gęsta masę i dawaj w kolorowe osłonki i do sklepów ):
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
iwonaal 22:13, 29 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ok. dzięki.
____________________
Zakochana w ogrodach
yolka 22:18, 29 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Agania napisał(a)


Joluś z braku czasu podrzuć mi linka

Z góry dzięki wielkie...aleś zapracowana

Zrobiłam go po pracy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Jag_58 22:27, 29 sie 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Jolka sos wyglada pysznie i podejrzewam ze w smaku znakomity pozdrawiam serdecznie miłego weekendu
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies