Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

babka 19:54, 04 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359


yolka napisał(a)
[img

Czy to kostrzewa ?? Moja w tym roku zawiodła, z kolei ta ze zdjęcia to gigant! Piękna
Same piękności zresztą masz szałwie okazałe. Coraz bardziej zła jestem, że zostałam ukochana pomylonymi
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
yolka 20:23, 04 cze 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
babka napisał(a)



Czy to kostrzewa ?? Moja w tym roku zawiodła, z kolei ta ze zdjęcia to gigant! Piękna
Same piękności zresztą masz szałwie okazałe. Coraz bardziej zła jestem, że zostałam ukochana pomylonymi

Olu, to jest owies wiecznie zielony, chociaż z tą wiecznością to lekka ściema, skubać suche trzeba wiosną
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jolanka 20:29, 04 cze 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Jolu, bardzo urokliwie juz jest u Ciebie. Wcale nie widać, że trudna wiosna była
Tę barbulę to ma coraz więcej osób
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kacha123 20:36, 04 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
yolka napisał(a)

Ławka własnego wyrobu i stojak dla lamperczek też, inspiracja z pinteresta, który odkryłam przy okazji zadymy z warkoczami z traw


To jakbyście zaczęli robić takie ławeczki hurtem, to się piszę, bo eM raczej zdolny w innych kierunkach Choć obiecał skrzynie do warzywniaka zrobić
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
yolka 20:55, 04 cze 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Kacha123 napisał(a)


To jakbyście zaczęli robić takie ławeczki hurtem, to się piszę, bo eM raczej zdolny w innych kierunkach Choć obiecał skrzynie do warzywniaka zrobić

niestety musiałam obcemu zapłacić za tę robotę, mój eM też zdolny inaczej
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 20:57, 04 cze 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
jolanka napisał(a)
Jolu, bardzo urokliwie juz jest u Ciebie. Wcale nie widać, że trudna wiosna była
Tę barbulę to ma coraz więcej osób

Po ostatniej zimie już nie tak wielu, niektórym wymarzła, u mnie przetrzymały obydwie, ta którą dostałam w prezencie i moja, którą już nie pamietam gdzie nabyłam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rumianka 21:30, 04 cze 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
O matko, u Ciebie środek lata...a u mnie wczorajszej nocy kolejny przymrozek skosił znów część roślin...jak żyć?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
adewzuol 22:01, 04 cze 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Jolu wpadłam do Ciebie i podziwiam ławeczkę, świetnie pasuje do lampy, jeszcze do tego fajne poduchy.
Z większym zachwytem podziwiam kwiecie i wzdycham. Cudnie!
Ta niska szałwia, to jakaś konkretna odmiana - znasz nazwę?

ps. Bodziszka chętnie przyjmę.
____________________
Ewelina W piaskownicy
anabuko1 14:42, 05 cze 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Sporo kwitnących róż już masz A moje jeszcze w pakach.
Jasna ostrozka piękna.
No i ten cudny szpaler szalwiowy.
Pięknie to wygląda
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
yolka 20:23, 05 cze 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Rumianka napisał(a)
O matko, u Ciebie środek lata...a u mnie wczorajszej nocy kolejny przymrozek skosił znów część roślin...jak żyć?

Co z ta pogodą w tym roku, Tyle strat, kwitnienie u mnie w pełni, niedługo będzie po, pamiętam o złożonej obietnicy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies