Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mio Amore :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mio Amore :)

butterfly 17:58, 21 mar 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Zajrzałam bo zaciekawił mnie tytuł wątku - a tu niespodzianka kolejna ogrodniczka z Podkarpacia - zapraszamy na wątek spotkaniowy - może sie przyłączysz?

A Clerodendrum cośtam pierwszy raz widzę i bardzo mi się podoba
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
SaraDaria 15:17, 23 mar 2013


Dołączył: 23 lis 2012
Posty: 122
Dzięki za miłe powitanie
monteverde Zgadza się Cleo ma teraz jeszcze okres spoczynku, ale nastawiam się że za niedługo zobaczę pierwsze kwiatuszki.
____________________
Agnieszka Mio-Amore
SaraDaria 15:53, 23 mar 2013


Dołączył: 23 lis 2012
Posty: 122
Mam chwilkę więc dodam kilka zdjęć ,które znalazłam bo dopiero teraz wiem, że warto jest robić zdjęcia.
Najbardziej żałuję, że nie mam zdjęć moich Bugainvillii, które sama wyhodowałam od patyczka i wszystkie trzy miały po 1,5 wysokości kwitły mi pięknie na różowo, czerwono i pomarańczowo, ale niestety dwa lata temu pierwszy przymrozek je całkowicie umroził



Na tych zdjęciach jest hustawka z której jestem bardzo dumna Oczywiście mój plan, wymiary i wkład własny przy drobnej pomocy męża On pracując przez jakiś czas w tartaku przygotował materiał, a później to dwa tygodnie i huśtawka gotowa




Tutaj altanka (płytki sama układałam) już po dodaniu przedłużenia
Na drugim planie gruz, który trochę mnie drażni, ale w tym roku zrobię na nim skalniak.


To tył ,te kraty tez sama zbijałam. Zdjęcia są z tamtego roku z wczesnej wiosny i trochę się już pozmieniało od tamtej pory np. krata już parawie całkowicie jest pokryta winobluszczem.



A tu moje donice z opon Pierwsza stoi na studni betonowej, którą już przerobiłam ale dopiero muszę jej zrobić zdjęcie. Mam jeszcze masę innych wzorów, ale na telefonie i może jutro uda mi się je jeszcze dodać.


____________________
Agnieszka Mio-Amore
ruda 21:42, 25 mar 2013


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 92
witaj krajanko
masz bardzo zadbany ogródek, z pewnością niedługo będzie kipiał od zieleni.
____________________
Ogród Rudej pod lasem
Hogata 22:45, 26 mar 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj.
Koniecznie zrób podpis w stopce, bo bardzo ciężko cię znaleść .
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 22:55, 26 mar 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Przy edycji profilu w podpisie wstaw:

SaraDaria [ url=http://www.ogrodowisko.pl/watek/3018-mio-amore] Mio-Amore [/url ]
tylko skasuj spację za pierwszym nawiasem, a "url"

Mam nadzieję, że zadziała podpis.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
dajana 23:10, 26 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
To ty jesteś Zosia samosia nie Agnieszka Tyle rzeczy robisz samodzielnie że muszę cię pochwalić.Patrzyłam długo na tą czerwień gdybym nie przeczytała nigdy bym nie wpadła że to opona.Jesteś bardzo twórcza ,wyszły super ozdoby.Ogród ten kawałek który dostrzegłam też mi się podoba a altanka i huśtawka marzenie nie jednej ogrodniczki .Muszę pochwalić też męża Będzie na co u ciebie popatrzeć jestem tego pewna .Pozdrawiam i witam jednocześnie tradycyjnie kwiatuszkiem

____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Hogata 22:09, 02 kwi 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Boćka na szczęście zostawiam.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Rench 22:21, 15 kwi 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
SaroDario, dodaj linka do wątku,bo trudno Cię namierzyć Zlot robimy
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
SaraDaria 22:00, 16 kwi 2013


Dołączył: 23 lis 2012
Posty: 122
Dzięki Agatko za boćka ... szczęścia nigdy dość!

Rench pisałam własnie do Agaty że nie mogę 20 naprawdę bardzo żałuję.
____________________
Agnieszka Mio-Amore
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies