Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym zostań ogrodnikiem :-) w Koszalinie

paulina_wero... 20:01, 24 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Ale kwiatuszki tobie kwitną
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Karolinek 12:21, 25 mar 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Piękne kwiatuchy! Dzisiaj to dopiero mają kąpiel Pozdrawiam!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Selly 13:40, 25 mar 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Taaa, dzisiaj pada i to nawet deszcz ze śniegiem. Dziś nic nie porobimy w ogrodach, ale za to w weekend ma być bardzo słonecznie i ciepło.

Miesiąc temu zrobiłam sobie na kartce plan działań w ogrodzie. Zapisałam 12 punktów. Po miesiącu na kartce mam 18 punktów do zrobienia !!! Wyjaśniam , że to inne rzeczy. Tamte 12 już wykonałam. Doszły nowe .. Czy to się nigdy nie skończy ? Obiecałam sobie , że tego lata będę leżeć na tarasie i podziwiać mój ogród. Coś czuję, że do jesieni to z tą kartką będę ciągle biegać... !
Dziś w nocy to ja spać nie mogłam i myślałam , co i gdzie muszę w ogrodzie zrobić. Jakaś psychoza, czy co ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
iwonaal 18:44, 25 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Mi się śni planowanie rabat.
____________________
Zakochana w ogrodach
Selly 07:50, 26 mar 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Wczoraj w trakcie dnia pod nasz dom podeszły dwie śliczne sarenki. W pewnym momencie jedna z nich przeskoczyła sobie z gracją przez nasz płot i zaczęła węszyć po rabatkach, ale ją przegoniliśmy przy pomocy naszego psa . I co ? Wróciła łajza w nocy ! i zeżarła moje pięęęęękne tulipany

Nie wiem, na ile były już wyrośnięte, zatem nie wiem, czy teraz zakwitną , czy też nie. Na szczęście smakowały jej tylko białe. Fioletowe się ostały ( jeszcze ?) !
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
hanka_andrus 08:35, 26 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No to pewnie była ta smakoszka, która i u mnie podjadała tulipki. Też zostaję z nadzieją chociaż na kilka kwiatków.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ayna 21:20, 27 mar 2014


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Selly napisał(a)
Wczoraj w trakcie dnia pod nasz dom podeszły dwie śliczne sarenki. W pewnym momencie jedna z nich przeskoczyła sobie z gracją przez nasz płot i zaczęła węszyć po rabatkach, ale ją przegoniliśmy przy pomocy naszego psa . I co ? Wróciła łajza w nocy ! i zeżarła moje pięęęęękne tulipany

Nie wiem, na ile były już wyrośnięte, zatem nie wiem, czy teraz zakwitną , czy też nie. Na szczęście smakowały jej tylko białe. Fioletowe się ostały ( jeszcze ?) !


dobrze, że siedziałam na krześle jak to czytałam, bo bym padła nie sądziłam, że sarny to takie amatorki tulipanów....

ale, ale... ja miałam pisać o czymś zupełnie innym, otóż wczoraj (dowiedziałam się tym dzisiaj) u nas w świetlicy było spotkanie w sprawie warsztatów na temat projektowania ogrodów , z tego co się dowiedziałam telefonicznie, zajęcia mają się odbywać we wtorki i czwartki od 17.00 do 19.00. Jutro zadzwonię bezpośrednio do instruktora prowadzącego warsztaty po szczegóły Jak będę wiedzieć coś więcej, to dam znać jakbyś była zainteresowana.
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Selly 07:51, 28 mar 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Warsztaty na temat projektowania ogrodów ? Ciekawe...
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Ayna 13:52, 28 mar 2014


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Selly, warsztaty startują 1 kwietnia (i to nie jest żart prima aprilisowy) i w założeniu będą trwać miesiąc. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki od 17.00. w świetlicy w Niekłonicach, czyli musisz się pofatygować do "centrum"
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Selly 14:26, 28 mar 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Ojej, w tym czasie mam zajęcia areobiku. A że wakacje tuż, tuż , to figura rzecz niezmiernie ważna

Jeśli chodzi o tematy projektowania ogrodów, to na szczęście mam Ogrodowisko . Zatem dzięki za informację, ale nie skorzystam. Poza tym po dwóch latach myślenia i ciągłego zmieniania, mam w końcu jakiś opracowany plan nasadzeń w ogrodzie. Jeszcze, nie daj Panie Boże, dowiedziałabym się na tych warsztatach czegoś, co by mnie zmuszało do kolejnego przesadzania. Już lepiej niech zostanie tak jak jest

Ale Ty idź, notuj, jak będzie coś ciekawego to się z nami koniecznie podziel...




____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies