Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

Mirka 13:03, 28 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Tosiu zaglądam po urlopie do moich ulubionych wątków.Hortki rzeczywiście wielgachne (chyba się o kilka patyków uśmiechnę )Serby mnie zachwycają jak szybko ci urosły sama też mam ale jeszcze w przedszkolu mają jakieś 60cm czym zasilasz ze takie wielgachne są.Rabata po zmianach na seslerię ładna aczkolwiek z Żurawką był mocniejszy akcent.Mam jeszcze pytanko.O ok jest stopa tak mocno przycięta czy inna trawka? .edit.ale sie rozpisałam sorki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
atena35 08:04, 29 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Efffa napisał(a)
Tosia czy Ty masz pod zwirkiem agro?


Nie już, nie mam i już nie będę miała.
____________________
Ogród Tosi
atena35 08:21, 29 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Mirka napisał(a)
Tosiu zaglądam po urlopie do moich ulubionych wątków. Hortki rzeczywiście wielgachne (chyba się o kilka patyków uśmiechnę )Serby mnie zachwycają jak szybko ci urosły sama też mam ale jeszcze w przedszkolu mają jakieś 60cm czym zasilasz ze takie wielgachne są.Rabata po zmianach na seslerię ładna aczkolwiek z Żurawką był mocniejszy akcent.Mam jeszcze pytanko.O ok jest stopa tak mocno przycięta czy inna trawka? .edit.ale sie rozpisałam sorki


Witam na pourlopowym obchodzie

Jeżeli mi powiesz, co, jak i kiedy z tymi patykami to oczywiście nie ma sprawy. Uśmiechaj się
Serby wcale nie są wielgachne, jakie powinny być.
Były sadzone dosyć duże i niestety już 3 lata chorują, już dwa uschły i trzeci też do "wyciepania"... będzie.
Zasilamy standardowo Pinivitem, zauważyłam też, że potrzebują też dużo wody- bardzo dużo. Zwłaszcza na wiosnę, zanim ruszą.

Z żurawek byłam zadowolona, ale opuchlaki je zniszczyły totalnie.





____________________
Ogród Tosi
atena35 08:27, 29 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Mirko jeżeli chodzi o trawki pod trzmielinami na nogach - to są stipy przycięte wiosną


tak teraz sobie rosną


____________________
Ogród Tosi
atena35 08:32, 29 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Tyły









____________________
Ogród Tosi
atena35 08:36, 29 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Wyżej były tyły, to tu są boki i ogólne widoki







____________________
Ogród Tosi
leon60 09:10, 29 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
atena35 napisał(a)


Witam na pourlopowym obchodzie

Jeżeli mi powiesz, co, jak i kiedy z tymi patykami to oczywiście nie ma sprawy. Uśmiechaj się
Serby wcale nie są wielgachne, jakie powinny być.
Były sadzone dosyć duże i niestety już 3 lata chorują, już dwa uschły i trzeci też do "wyciepania"... będzie.
Zasilamy standardowo Pinivitem, zauważyłam też, że potrzebują też dużo wody- bardzo dużo. Zwłaszcza na wiosnę, zanim ruszą.

Z żurawek byłam zadowolona, ale opuchlaki je zniszczyły totalnie.


do serbów to raczej florowit uniwersalny bądź azofoska mają wymagania inne niż typowe iglaki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
atena35 08:28, 30 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
leon60 napisał(a)


do serbów to raczej florowit uniwersalny bądź azofoska mają wymagania inne niż typowe iglaki


O widzisz, dobrze, że czuwasz
Może niewłaściwie je nawozimy i dlatego nie reagują.
Ola, dzięki wielkie
____________________
Ogród Tosi
frezja 09:58, 30 lip 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
atena35 napisał(a)




z tego miejsca ogród wydaje się wieeelki,jak niekończąca się opowieść;

Dzisiaj podsadzam moje tuje..stare tuje..hortensjami odmianą Little Lime.te jasne trawki na tej fotce to co to? szukam czegoś do półcienia i najlepiej o jasnych liściach.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
atena35 10:03, 30 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
bo to jest niekończąca się opowieść
Trawka to hakonechloa macra aureola, moja ma 3 lata


____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies