Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Plantexpo w Łodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

Plantexpo w Łodzi

Gardenarium 14:08, 14 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapraszamy na PLANTEXPO w Łodzi od 18 do 20 marca.

Ta wystawa odbędzie się po raz pierwszy. Chcę Was zaprosić także do osobistych spotkań. Wystawa jest taką okazją, żeby pogadać w realu, szczególnie osoby które blisko mieszkają i mogą bez problemu dojechać. Będziemy w stoisku Tracz o 11 w piątek (18 marca).
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ronin 01:53, 15 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Więcej informacji tutaj i tutaj
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Pwl 11:04, 18 mar 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
jeśli ktoś nie był w łodzi wcześniej a w szczególności w hali to
wątpię czy w ogóle tam trafi. ZERO jakichkolwiek plakatów
informacyjnych wskazujących drogę, pokazujących wejście itp.
____________________
paweł
Gardenarium 14:40, 19 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To nie my organizujemy (mamy tylko patronat medialny), plakaty, strzałki oczywiście potrzebne, ale ulica jest podana i hala, więc to nie jest duży problem dotrzeć jak ktoś chce, bo miejsce jest znane. My dotarliśmy na czas
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pwl 15:07, 19 mar 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Nie miałem na myśli Ogrodowska ja też dotarłem ale kilka osób na chodniku pytało mnie o drogę więc to zwróciło moją uwagę że w zasadzie słabo to oznakowali. tak czy inaczej warto było tam być
____________________
paweł
Gardenarium 15:24, 19 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani, jesteśmy po wystawie Plantexpo w Łodzi, mamy wiele fajnych spostrzeżeń i zdjęć. Bardzo nam się podobało

Byliśmy w dużym składzie:

Justyna (Tyna), Małgosia (GoniaK), Danuta (Gardenarium), Michał (Ronin) i Witek.

Przyjęto nas wspaniale, były nawet autografy dla Fanów Ogrodowiska z Facebooka http://www.facebook.com/ogrodowisko, przy okazji odwiedziliśmy Palmiarnię z niezłą kolekcją storczyków i innych epifitów, potem pojechaliśmy do ogrodu Przemka (Shrekol) i na koniec do C.O. Tracz.

Opracowujemy artykuł o tej wystawie, będzie więcej zdjęć, a teraz chociaż kilka, bo wiem, że na nie czekacie.

Widok ogólny z góry


fot. Michał Młoźniak

Na początek kawa z ciasteczkiem i identyfikatory, mieliśmy wstęp dla Vipów.


fot. Michał Młoźniak


fot. Małgorzata Kubiszewska

Uroczyste otwarcie



Fot. Michał Młoźniak


fot. Michał Młoźniak


fot. Michał Młoźniak


fot. Michał Młoźniak


fot. Michał Młoźniak


fot. Danuta Młoźniak
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 15:30, 19 mar 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Widzę wreszcie Wasze gębulki Super wyglądacie ! Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
zbigniew_gazda 15:33, 19 mar 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Ale mieliście skład "bombowy" !!! Dzięki Danusiu za pierwsze zdjęcia. Specjalne ukłony dla Justyny i Małgosi . Czekam na dalszą relację .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
tyna 15:42, 19 mar 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
zbigniew_gazda napisał(a)
Ale mieliście skład "bombowy" !!! Dzięki Danusiu za pierwsze zdjęcia. Specjalne ukłony dla Justyny i Małgosi . Czekam na dalszą relację .



Zbyszku, jak przyjadę, to możesz mi ten ukłon zademonstrować? Bo ja czegoś takiego nie widziałam
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 15:43, 19 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Uroczyste otwarcie


Fot. Małgorzata Kubiszewska

Robię zdjęcia iglakom


Fot. Witold Młoźniak

Widok z góry


Fot. Witold Młoźniak

Spotkanie w stoisku C.O. Tracz w Strykowie


Fot. Michał Młoźniak





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies