Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Perypetie ogrodowe Ali

Pokaż wątki Pokaż posty

Perypetie ogrodowe Ali

Ala_d 09:36, 11 maj 2013

Dołączył: 20 kwi 2013
Posty: 13
Witam serdecznie!





Z moimi śpiochami na kamieniach
Tak prezentuje się mój przedogódek. W tym roku planuję trochę w nim, może nie pozmienić ale "zagęścić", dodać koloru. W donicach stoją rh (tylko tak wsadzone w tych plastikowych aby nie straszyły), żurawki. Tak jak leży ten konar chciałam wsadzić żurawki. 3 to wydawało mi się mało, mam już 6. Oczywiście wszystkie z ciemnymi liśćmi.
Ten wiecheć w donicy to jedyna szczepiona róża, która przezimowała. Pozostałe 3 szt. z zimą przegrały.



Tak wygląda z drugiej strony. Oczywiście w donicy, ukłon w stronę Szefowej hosta Ich też mi brakuje tutaj i jakoś muszę je powściskać. Wczoraj w szkółce znalazłam 2 miniaturowe z myślą o donicach. Strona wschodnia więc słońce tylko rano. Później raczej niewiele.



A tu wanienka, którą dostałam. Jest trochę zniszczona i ma dziurę w środku. Zabezpieczył mi ją Mąż farbą podkładową do samochodów, teraz chyba jakąś folię i sadzić czy jakoś jeszcze zabezpieczyć? Chciałabym wsadzić w niej hosty. Nie wiem czy to dobry pomysł? Tak w sumie do nie za bardzo wiem gdzie mam ją postawić? Co myślicie? W tym miejscy co stoi pasowałby mi rh ale nie wiem czy mam tyle miejsca.

Na szczęście moi sąsiedzi już się przyzwyczaili do tych moich pomysłów ogrodowych i jak biegam z tymi doniczkami to raczej nie zwracają uwagi chociaż początki były ciężkie.

Na pierwszy raz to może już tych moich wątpliwości wystarczy. Mam nadzieję, że za mocno nie przynudziłam . Ogród już woła, a jeszcze całe 2 dni urlopu przecież to cuda można zdziałać, prawda?
____________________
Pozdrawiam serdecznie Ala- ogrodowe perypetie Ali
GorAna 13:38, 11 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Witam Cię jeszcze raz Alu , już teraz w Naszych ogrodach Życzę owocnego udziału wżyciu Ogrodowiska i sukcesów w pracy ogrodowej
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ala_d 19:33, 11 maj 2013

Dołączył: 20 kwi 2013
Posty: 13
Aniu wielkie dzięki
____________________
Pozdrawiam serdecznie Ala- ogrodowe perypetie Ali
Michael 19:36, 11 maj 2013


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Witam serdecznie
no proszę jest już co robić w ogrodzie piękne dorodne rośliny
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Ala_d 20:20, 11 maj 2013

Dołączył: 20 kwi 2013
Posty: 13
Cześć!

Żebyś chciał wiedzieć , na brak zajęcia to ja raczej nie mogę narzekać. U Ciebie też byłam, nie doczytałam wszystkiego ale skalniak to mi się podoba
____________________
Pozdrawiam serdecznie Ala- ogrodowe perypetie Ali
Gardenarium 08:19, 13 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Perypetie ogrodowe Ali


Link do podpisu. Cytuj i skopiuj.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ala_d 08:31, 13 maj 2013

Dołączył: 20 kwi 2013
Posty: 13
Chyba już jest jak trzeba. Dziękuję za pomoc
____________________
Pozdrawiam serdecznie Ala- ogrodowe perypetie Ali
Gardenarium 08:32, 13 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Alu, Zrób Cytuj, i dopiero skopiuj - nie ma podpisu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ala_d 08:32, 13 maj 2013

Dołączył: 20 kwi 2013
Posty: 13
Jednak nie
____________________
Pozdrawiam serdecznie Ala- ogrodowe perypetie Ali
Gardenarium 08:33, 13 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To proste, jeszcze raz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies