Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

13:54, 05 sie 2013
Donia72 napisał(a)
Witam ponownie





No siostra różnica kolosalna,niesamowicie urósł winogron
A jaki masz pomysł na tę rabatę pod oknami,nic wczoraj się nie pochwaliłaś
Była dziś w szkółce po korę( nie było już ) i miałam zajechać do Was z pobudką,ale za gorąco..
Donia72 20:53, 06 sie 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ano, jakoś tak za gorąco, żeby robić w ogródku. Poczekam jak się troszkę ochłodzi. Myślałam, żeby wykopać te berberysy no i tawułę też, ale na razie nie mam pomysłu
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
21:42, 06 sie 2013
Rano postanowiłam,że dziś to już na pewno coś porobię w ogródku...dobre co? Przesadziłam jednego iglaka,wysypałam troszkę kamieni,wsadziłam dwie thuje do donic przed garażem i...nie miałam siły dowlec się do cienia...
W nocy podobno ma padać,zobaczymy...
Mam irysy te od taty,chcesz? Tylko musiałabyś podjechać autem bo rowerem nie dasz rady ich zabrać
08:23, 07 sie 2013
No i fajnie popadało,od razu lepiej na dworze
Donia72 22:47, 07 sie 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728

Troszkę nie widać kostki, a położona jest przy ławce

Tawlina


Moje hosty


____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 22:51, 07 sie 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Mam posadzone trzy lipki, przy kojcu do psów. Bardzo fajnie zacieniają kojec. Niestety, pomimo oprysków coś mi zżera liście Mąż ręcznie zbierał te robale...

Nie wiem czyje to są gąsienice.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
00:00, 08 sie 2013
Nie moje, ja Ci ich nie podrzuciłam
A tak na serio to na pewno jakiegoś szkudziora,bo porządne owady nie zżerają wszystkiego co im podejdzie pod jamę...właśnie zastanawiam się co mają owady.. ło matko...biologia się kłania tatyną lipkę też mi zżerały ale takie małe zielone gąsieniczki,opryskałam Confidorem,pomogło.
Fajnie dziś popadało nie? Poprzesadzałam troszkę,wyściółkowałam korą,porozwoziłam troszkę kamieni,czuję teraz w łopatkach te kilogramy Kiedy wybieramy się do kuzynek ?
Donia72 00:19, 08 sie 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
A kiedy Ci pasuje? Możemy jechać po niedzieli, bo teraz ogórki i buraki będę kłaść
Jutro, a raczej dziś do Ciebie zadzwonię, bo już idę spać
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
00:50, 08 sie 2013
No co Ty...tak wcześnie ??
08:32, 08 sie 2013
Wstałaś ?
U mnie ogórki już włożone,same kiszone kładłam,ostatnio moi tylko na takie się przerzucili
Miejsca na byliny jeszcze masz sporo,więcej jak u mnie,na pewno irysy gdzieś wciśniesz,tak więc będą uszykowane
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies