Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

17:32, 27 cze 2013
AniaDS napisał(a)
Ha, ha , Aniu to uzależnienie, nie wiem czy spusty pomogą .


Nie żartuję...zamknę w schowanku na klucz i oddam córci na przechowanie..już dziś wygotowałam zupę a chwasty nadal czekają
Agnieszka_B 17:55, 27 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Fajnie tak rodzinnie na Ogrodowisku "siedzieć"
____________________
zapach-ziemi
Donia72 21:30, 27 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dziękuję wszystkim za miłe słowa i odwiedzinki
Joasiu, cieszę się , że podobają Ci się moje zmiany ogrodowe. Jeszcze trochę zmian planuję, tylko muszę przekonać mojego mężusia, bo sama nie dam rady wykopać niektórych roślin
Olu,fajnie, że do mnie zajrzałaś. Dzisiaj mimo troszkę chłodniejszego powietrza, wróbelek też zażywał kąpieli w poidełku. Póżniej suszył piórka na antenie. Rano, zawsze siedzi na balustradzie na balkonie i ćwierka jak najęty
Dzięki za słowa uznania Michał, miło mi, że podobają Ci się moje rabatki na trawniku. Planuję jeszcze coś wykombinować przy ławce, tylko trzeba dokupić trochę kostki i białe kamyki
Siorka, ja też dzisiaj nic nie zrobiłam Z zakończenia od Karoli przyjechaliśmy o godz.18 i nic się już nie chciało nam robić. Posiedzieliśmy na huśtawce, komary gryzły jak diabli...Przyszłam do domu i co? wiadomo hi hi ogrodowisko !!!
Aniu, ogrodzenie mam już 11 lat i ma się nawet dobrze. I jest z betonu Pomalowane było od samego początku jakąś dobrą farbą. Nie wiem jaką, ale z tego co pamiętam to była dość droga Po tylu latach nic się nie dzieje, farba się dobrze trzyma i nie łuszczy się Płot jest wygodny, bo jak nie chce się iść naokoło, to można łatwo przejść przez niego
OjAgnieszkofajnie Dobrze, że wczoraj wszystko poprasowałam, bo dzisiaj nie wiem jak by to było
Zaraz idę do mojej siostrzyczki poczytać i pooglądać sobie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Topola 10:28, 28 cze 2013


Dołączył: 27 cze 2013
Posty: 233
Świetny ogród, idealnie zagospodarowany. Rabaty perfekcyjnie wkomponowane w całość. Ogród z charakterem. Co tu dużo pisać: po prostu pięknie.
____________________
Już nie działka - już ogród (u Topoli)
Donia72 23:27, 28 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
W domku posprzątane, podłogi pomyte w ogrodzie też ogarnięte czas relaksu








____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 23:46, 28 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Jałowce już miały sporo lat M nożycoręki dorwał się i takie coś wyszło Ptaszki mają radochę i skaczą po tych gołych konarach Najpierw się wykopią w poidełku, a potem hyc, na gałązkę

To z boku będzie do wycięcia, bo w środku cała thuja jest brązowa

Tutaj też przycięty jałowiec. Wiem, że nieciekawie to jeszcze wygląda, ale myślę, że na drygi rok będzie już lepiej

I widok troszkę z góry


Więc tak moje jałowce wyglądają...

____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
JoannA 00:16, 29 cze 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Relaks w pełni zasłużony, ogród cacuszko!
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Donia72 00:51, 29 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
O, widzę, że jeszcze ni śpisz JoasiuDziękujęA ja teraz siedzę na ogrodowisku i słucham muzy z wrzuty z lat 80-tych Balsam dla ucha
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
JoannA 01:13, 29 cze 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
I to sie nazywa prawdziwy relaks
Nie śpie jeszcze, szukam inspiracji na ścieżkę z tarasu do placyku, rozglądam się za kamieniem.
Ciesze się, że podoba Ci się kącik wypoczynkowy.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Donia72 02:20, 29 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ja już idę spać
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies