Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Donia72 16:27, 23 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
kosolka napisał(a)
Doniu, to pokazuj szybko Twoja przystankową!


Olka, już się robi Fotki trochę przedawnione, bo z 28 czerwca. Muszę zrobić nowe
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 19:38, 23 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
No i lipa, bo nie chcą się wgrywać!
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 23:43, 26 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Obiecane fotki, trochę przedawnione, bo z 28 czerwca








____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 23:47, 26 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dzisiaj cały dzień wyrywałam chwasty z rabat, najgorzej było wyrywać z kamieni Plecy se opaliłam...trochę mocno Ręce i palce bolą Ale jutro spokojnie posiedzę sobie w ogrodzie i będę się upajać..... wszystkim wokoło
Na przystankowej przycięłam wszystkie szałwie, dzwonki, trochę luźniej się zrobiło
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 00:49, 27 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728




____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
kosolka 11:40, 27 lip 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Piękna przystankowa! Same moje ulubione roślinki
Moje szałwie i dzwonki też przycięte. Muszę się jeszcze zabrać za olbrzymy - kocimietki. Wtedy dopiero się zrobi luźno na rabacie. Chwasty będzie widać Zebrałam wczoraj w pracy nasiona różowej szałwi. Nie mam. Rzuciłam na rabate, mam nadzieję że wzejdą
Opalilas się? Super Ja cały weekend liczyłam na słonko. Było strasznie gorąco, parno, ale słonko przymglone, za chmurami. Fajnie jest odpoczywać jak już zrobione to co sie sobie zalozylo. Ja mam roboty huk!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kindzia 14:54, 27 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Doniu pięknie Ci rośnie I jeżeli jeszcze planujesz jakąś robotę w ogrodzie, to się sprężaj. Zamówiłam słoneczko na weekend. Będzie odpoczynkowo
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Donia72 15:23, 27 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Olka wczoraj przystankową trochę przerzedziłam, róż wcale nie widać , tak samo bukszpany zostały pożarte przez odetkę Kosmosy porosły wielgachne, nigdy takich nie widziałam. Zaginęła mi na tej rabacie tojeść orszelinowatanie wiem czy wymarzła czy coś mi ją zeżarło?
U nas wczoraj też niebo było takie zamglone, ale plecy mi opaliło. A dziś miałam sprzątać w domu....ale nie chce mi się
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 15:27, 27 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kindziaoj rośnie, rośnie....ale chwasty najbardziej W ogrodzie jeszcze planuję poszerzenie jednej rabaty, ale to może kiedyś W sobotę synuś planuje ognisko urodzinowe na 20 osób i trzeba nadzorować trochę młodzież A po niedzieli planujemy wyjazd z mężem do GdańskaI jak wrócimy....to znów padnę na kolana w rabatach
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 15:41, 27 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kupiłam kłącza gipsówki i posadziłam sobie na rabacie różano-jeżówkowej. Nie wiedziałam jak będzie ona wyglądać. Pomyślałam sobie, że w różach będzie pięknie...Akurat mnie nie było dłuższy czas, mąż do mnie dzwoni i mówi, że ta gipsówka śmierdzi okropnie i do tego siedzi na niej pełno tych świecących much Całe róże mi przysłoniła, bo się na nich położyła. Wróciłam i szybciutko ją wywaliłam. Nie wiem czy ona jakaś inna była, bo przecież w kwiaciarni tak ona nie śmierdzi....


____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies