Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

11:17, 13 kwi 2017
Donia72 napisał(a)





witam się !

Jestem kolejną osoba widzę,która te fotki cytuje
Bardzo fajny kolor tej ławeczki,energetyczny widzę jak Właścicielka
Fajnie prowadzony jałowiec z taką rozwichrzona fryzurką o reszta ścięta
Widzę rozchodnikowe ciagotki jak i u Siostry
Pozdrówka zostawiam
11:19, 13 kwi 2017
Podziel na kawałki,rozgarnij ziemię i przysyp.
Skorupki od jajek też tak zrób tylko pokrusz je.Wodę z gotowania jajek też wykorzystaj,wylej ją pod powojniki,lawendę czy sasanki albo też podlewaj w domu doniczkowe.
Teraz na Święta skorupek będzie duuużo
A kawę niesłodzoną bez mleczka-fusy wylewaj pod rododendrony i iglaki.
11:21, 13 kwi 2017
Miłka bo my wzajemnie się inspirujemy
babka 13:12, 13 kwi 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ja kładę pod rośliny by pod ziemią nie zbutwialy, ponoc one tak mają. Nie wiem jednak czy dobrze robię, chętnie się dowiem
Doris ta Twoja ławeczka mnie urzekła, zawsze mi się takie wesołe cuda podobały ale u siebie brak odwagi. Będę na niej przysiadac u Ciebie
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
SlonecznyOgrod 21:45, 14 kwi 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
No teraz Twoja ławeczka o takim jednak niespotykanym kolorze będzie rozpoznawalna w świecie i nawet nazwa o tym teraz mówi
Donia a czy na zdjęciach pokazywałaś orliki czy mi się wydaje? To już takie duże by były?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
sylwia_slomc... 22:18, 14 kwi 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
O powojnikach i skórkach,skorupkach poczytałam.....i tak dumam , bo zawsze wydawało mi się , że one wolą korę i kwaśnawo , a skorupki są zasadowe, ale już sprawdziłam i to Ania ma rację , muszę moim poprawić ph
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Donia72 17:42, 16 kwi 2017


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
SlonecznyOgrod napisał(a)
No teraz Twoja ławeczka o takim jednak niespotykanym kolorze będzie rozpoznawalna w świecie i nawet nazwa o tym teraz mówi
Donia a czy na zdjęciach pokazywałaś orliki czy mi się wydaje? To już takie duże by były?


No, tak przejrzałam fotki, i to są orliki! Sama nie wiedziałam,że są już takie duże
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:46, 16 kwi 2017


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
sylwia_slomczewska napisał(a)
O powojnikach i skórkach,skorupkach poczytałam.....i tak dumam , bo zawsze wydawało mi się , że one wolą korę i kwaśnawo , a skorupki są zasadowe, ale już sprawdziłam i to Ania ma rację , muszę moim poprawić ph


A ja jeszcze nie doczytałam jak na razie skorupki zbieram Ja moje powojniki też mam w korze.

____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 17:50, 16 kwi 2017


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Spokojnych świąt spędzonych w gronie rodzinnym, mokrego dyngusa wszystkim forumowiczkom i forumowiczom.

____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 14:47, 17 kwi 2017


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dzisiaj rano w moim zakątku


____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies