Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moja nowa pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moja nowa pasja

mirabelka 09:38, 15 sie 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Nareszcie popadało, od miesiąca nie było deszczu trawa zeschła na wiór pomimo podlewania, niestety brak cienia robi swoje. Poranek dzisiaj bardzo przyjemny...chociaż czuć już troszke jesień, no cóż taka kolej rzeczy. Wczoraj miałam pracowite popołudnie zamontowałam obrzeża przy rabacie jeszcze tylko muszę uzupełnic korą i praca będzie zakończona. Zastanawiam się też czy mogę już sadzić świerki? Czy to nie za wcześnie? Mam w ogrodzie 3 małe brzózki 2 sosenki i postanowiłam posadzic świerka serbskiego, bardzo mi się podoba i może osłoni nas trochę od wiatru.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
isia33 21:57, 15 sie 2013


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Witaj mirabelko, myślałam że jesteś gdzieś z moich stron, ale u mnie nie padało, czyli jednak inna część Podkarpacia. Trzymam kciuki za ogródek
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
malgorzata_s... 22:51, 16 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Witaj.Będziesz miała wymarzony ogród bo marzenia się spełniają.Kiedyś także myślałam że nigdy się nie doczekam, teraz już prawie mam co chciałam. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
mirabelka 22:30, 10 wrz 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Zamówiłam świerki serbskie w zaprzyjaźnionym centrum i czekam na ich dostawę. Powolutku w mojej głowie kształtuje się obraz ogrodu jaki chcę stworzyć. To wszytsko oczywiście dzięki Pani Danusi, Ona jest inspiracją....miałam ogramne szczęcie, że oglądałam "Maję... z ogrodem Pani Danusi" dzięki temu odkryłam ogrodowisko. Teraz jest to moja priorytetow strona odwiedziny obowiązkowo prawie codziennie. Jak tylko posadzę świerki postaram się umieściić zdjęcia.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 07:53, 11 wrz 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62

To zbiory z działki moich rodziców
oraz poziomki w moim ogrodzie. Słonecznego dnia życzę
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 11:02, 19 wrz 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Wczoraj był bardzo pracowity dzień do posadzonych tydzień temu świerków dosadzałam jałowce skyroket, dostałam tez od znajomego brzózkę którą dołączyła do wcześniej poszadzonych. Pomalutku to moje pastwisko zaczyna przybierac ogrodowe ramy. Ogrodowisko inspiruje i dodaje powera do działania
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
elzbieta_g 12:10, 19 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
masz racje, Ogrodowisko to taki napój energetyczny, wystarczy chwilka na forum i same ręce i głowa rwą się do pracy
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 22:32, 21 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kurczę, a kiedy ja powiem, że mam co chciałam? Czuję, że jeszcze duuuużo wody w Wisłoce upłynie.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
mirabelka 21:19, 22 wrz 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Wczoraj zakończyliśmy sianie trawy w ostatniej części ogrodu deszcz nam towarzyszył ale byłam twarda i nie dalam za wygraną. Dzisiaj kicham więc pewnie skończy się to katarem. Zostało mi jeszcze naszczepić pelargonie i rozsypać nawóz na trawniku mam nadzieję że nie jest już za późno. Dobrego tygodnia wszystkim życzę.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
elzbieta_g 21:32, 22 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
podkarpacie wita podkarpacie! daleko ode mnie masz swój ogródek? na mapie ogrodów nie jesteś zaznaczona
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies